8% akcija

Bilietas į Europos parką - vieną gražiausių muziejų po atvirumu dangumi

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Apsilankymo bilietas į Europos parką,  kuris laikomas vienu gražiausių muziejų po atviru dangumi. Jame pažinsite ne tik meną, bet ir supančią gamtą.

Europos parkas – romantiškas 55 hektarų meninis kraštovaizdis, pilnas paslapties ir atradimų džiaugsmo. Pasivaikščiojimas gryname ore, klausantis pušų ošimo ir paukščių balsų padės atgauti jėgas, o meno kūriniai ir kūrybinga atmosfera įkvėps, leis išsigryninti mintis ir pasvajoti.

Europos parke galima išvysti skulptūrą iš televizorių, Gineso rekordų agentūros (GuinnessWorldRecords) pripažintą pasaulio rekordu, skulptūriškos architektūros Edukacijos centrą ir kitų Gintaro Karoso aplinkos meno kūrinių.

  • Apsilankymo bilietas pasirinktam skaičiui asmenų
  • Nupirktas bilietas-kuponas galioja 12 mėnesių
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo nupirkimo dienos
  • Galioja visomis dienomis (V-VII)
  • Muziejus dirba kasdien nuo 10.00 val. iki saulėlydžio.
  • Rekomenduojame patogi avalynė
  • Atvykimas su gyvūnais galimas. Šeimininkai privalo užtikrinti, kad augintiniai netrukdys kitiems lankytojams, turėti visas reikalingas priemones, kad  parko žaliasis kilimas liktų visiškai švarus
  • Kuponas į pinigus nekeičiamas ir negrąžinamas

Europos parkas

Europos parko istorija prasidėjo nuo devyniolikmečio skulptorius Gintaro Karoso svajonės ir užsispyrimo apleistame miške sukurti modernaus ir šiuolaikinio meno muziejų. Muziejaus tikslas – meno kalba įprasminti geografinį Europos žemyno centrą. 

Muziejuje po atviru dangumi tarp įvairių pasaulio šalių menininkų sukurtų skulptūrų –žymiausių šiuolaikinio meno kūrėjų Magdalenos Abakanovič (Magdalena Abakanowicz), SolioLe Vito (SolLeWitt), Deniso Openhaimo (DennisOppenheim), BeverliPeper (BeverlyPepper) ir kitų darbai.

 Europos parkas yra pirmasis nevyriausybinės organizacijos muziejus Lietuvoje. Magdalena Abakanovič  yra sakiusi: „Europos parkas – tai vieta, kur susitinka viso pasaulio menas ir viso pasaulio žmonės“.

 Europos parke pažinsite ne tik meną, bet ir supančią gamtą Išraiškingas parko reljefas, kalvelės ir lomos, nedideli tvenkiniai kartu su meno kūriniais sudaro nedalomą visumą. Žavi geltonai žydinčios pievos pavasarį ir taurūs spalvų sąskambiai rudenio rūkuose.

Europos parkas yra 20–30 minučių kelio nuo Vilniaus centro. Pavažiavę Žaliųjų ežerų keliu nuo Vilniaus į šiaurę, Europos parke, pateksite į fantazijų pasaulį.

Kontaktai

Europos parkas

Vilnius Joneikiškių k., 15148 Vilniaus r. (54.83083780,25.34960730)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: