austriu-degustacija-kauno-senamiestyje-cover
Skonis

Austrių degustacija Kauno senamiestyje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Atrask naujus skonius ir sužinok įdomių faktų apie austres!

Šis pikantiškas patiekalas – neatsiejama prabangaus vakaro dalis. Austrės laikomos delikatesu, jos valgomos itin šviežios ir gyvos, taip, kaip jas valgė dar akmens amžiaus žmonės. Japoniško maisto restorane „Yakata“ pamokys, kaip jas valgyti, kaip sužinoti, ar jos šviežios ir įsitikinti, kad būtent šiame restorane austrės patiekiamos itin šviežios! 

Austrės patiekiamos ant ledo su citrinų skiltelėmis, gali būti paskaninamos specialiais padažais, kurie praturtina skonį, bet jokiu būdu jo neužgožia. O kad austrės yra stebuklingas afrodiziakas, žino netgi tie, kurie nėra ragavę šio pikantiško patiekalo. 

Atidaryti austrių geldeles yra itin sudėtinga. Atidarymui yra naudojamas specialus trumpa smailėjančia geležte peilis, pagamintas iš kokybiško plieno. Bet viso to išmokti Jums padės restorano padavėjai. O kad skonio ilgai nepamirštumėte – kartu patieksime padažą, kuris tik dar greičiau leis austrėms ištirpti Jūsų burnoje!

  • Degustacijos metu ragausite austres su padažu
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija prieš 24 val. iki atvykimo
  • Paslauga gali pasinaudoti bet kokio amžiaus asmenys
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis (I-VII) nuo 11.00 - 21.00
  • Kuponų panaudoti negalima gruodžio 24. 31 dienomis
  • Rezervaciją galima atšaukti tą pačią dieną
  • Atvykimas su gyvūnais - galimas

YAKATA - Japoniško maisto restoranas

Kauno senamiestyje, netoli Nemuno ir Neries santakos dirbantis japoniško maisto restoranas "Yakata" - puikus atradimas tikriesiems gurmanams. Virtuvės meistrų kūrybingumas ir šiuolaikiškas požiūris atsispindi restorano valgiaraštyje - čia daug dėmesio skiriama kiekvienai patiekalo sudedamajai daliai ir unikaliam skoniui. Restorane pagal šimtametes japonų virtuvės tradicijas gaminami valgiai ne tik iš šviežių, bet ir iš sveikų produktų. ,,Yakata" - vienintelė vieta Kaune, kurioje galima paragauti autentiškų japoniškų patiekalų, gėrimų bei gardžių žaliosios arbatos ledų. 

Restoranas "Yakata" pasižymi ne tik originalia japonų virtuve, bet ir jaukia aplinka, kurią sukuria ypatingas, "japoniškas", vidaus apipavidalinimo stilius. 

Kontaktai

YAKATA - Japoniško maisto restoranas

Kaunas M.Valančiaus g 14, Kaunas (54.89838700,23.88845910)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: