Laikas sau 29% akcija

Anticeliulitinis-Vakuuminis masažas STARVAC Vilniuje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Vakuuminis kūno masažas su STARVAC aparatu  ne tik dailina kūno linijas, bet ir pakelia nuotaiką, tonizuoja, atgaivina mintis, atsipalaiduoja ir grąžina kūnui taip trokštamą ramybę. Šis masažas gali būti puiki darbo dienos pradžia, o jei diena buvo sunki, ši procedūra padės atsipalaiduoti, nusiraminti...

Beje, norint pasiekti ilgalaikių ir išties gerų rezultatų, rekomenduojamas intensyvus 10 tokių masažų kursas. Tad naudokitės proga ir įsigykite bent kelis šiuos kuponus – išties nemažai sutaupysite ir džiaugsitės puikiais rezultatais!

Vakuuminis masažas skirtas:
-celiulitui mažinti;
-odos mitybai ir medžiagų apykaitai gerinti;
-odos senėjimo procesams stabdyti;
-kūno svoriui mažinti;
-kraujotakai ir limfos apytakai gerinti;
-medžiagų apykaitai spartinti.

Galite rinktis iš dviejų variantų:

-Pasirinkus procedūrą 30 min. būtų atliekamas masažas: kojoms, sėdmenims, pilvui;
-Pasirinkus procedūrą 45 min. būtų atliekamas masažas visam kūnui;

  • Anticeliulitinė procedūra su Starvac aparatu, pasirinktinai 30 min. arba 45 min.
  • Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
  • Paslauga teikiama pirmadienį - šeštadienį
  • Darbo laikas: I-V 8:00 – 21:00. šeštadienį: 8:00 – 16:00
  • Kuponas galioja 6 mėnesiai nuo įsigijimo
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip parą iki vizito, kitu atveju, kuponas bus laikomas panaudotas
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Masažo klinika - Procedūra ,,Starvac'' aparatu

Masažo klinikoje pagrindinis dėmesys yra skiriamas medicininio gydomojo masažo procedūroms. Įmonės darbuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetentingai atlieka ne tik masažą, grožio procedūras, bet ir konsultuoja bei suteikia  patarimus, atsižvelgiant į esamą problemą. Viena iš paslaugų yra vakuuminis masažas atliekamas naujausiu Starvac SP Original aparatu.

Papildoma informacija

Starvac SP Original - unikalus, Prancūzijoje pagamintas, vakuuminio masažo aparatas, skirtas ne tik kosmetiniam, bet ir gydomajam masažui. Prieš atliekant vakuuminį masažą, daromas limfodrenažas – masažas, skirtas skysčiams nudrenuoti. Šiuo etapu kūnas masažuojamas voleliu. Pilvo, juosmens sritys masažuojama pagal žarnyno projekciją, šlaunų masažas vyksta limfos tekėjimo kryptimi. Volelyje esantys du išoriniai ritinėliai pagerina masažą, tuo pačiu užtikrindami lengvą antgalio slydimą gydomos srities odos paviršiumi. 

Kitas etapas – naudojant vakuumo taurę masažuojami pilvas bei šlaunys. Susidaręs vakuumas suaktyvina limfos ir kraujo apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją ir išjudina net giliausius odos sluoksnius, dėl to mažėja ne tik celiulitas, bet ir apimtys! Trečiasis procedūros etapas – dedamos keturios dvigubo siurbimo taurės. Jos naudojamas limfos drenažui ir raumenų stimuliacijai, nes tai būtina gydant celiulitą, hipertrofuotus randus. Taurės dėliojamos ant kūno įvairiomis kombinacijomis, priklausomai nuo individualaus kiekvieno kliento kūno struktūros ir poreikio. Priekinės kūno srities masažas baigiamas švelniu, cirkuliariniu volelio masažu, kuris sukuria jausmą panašų į atliekant masažinį judesį rankomis sukant bei stumiant odos klostę.

Atsižvelgiant į problematiškiausias moterų kūno sritis, yra siūloma bazinė  anticeliulitinio vakuuminio masažo procedūra. Trukmė 30 minučių, kurių metu intensyviai masažuojamas pilvas, juosmuo, priekinė šlaunų sritis, sėdmenys, galinės šlaunų pusės, blauzdos. 

Esant poreikiui atliekame ir viso kūno anticeliulitinį vakuuminį masažą, kurio metu masažuojama daugiau kūno sričių. Masažas trunka 45 minutes, jo metu intensyviai atliekamas vakuuminis anticeliulitinis masažas pilvo, juosmens, priekinių šlaunų, sėdmenų, galinių šlaunų, blauzdų, nugaros bei rankų. Kaip efektyvi gydymo priemonė toks masažas rekomenduojamas esant kaklinei, krūtininei ar juosmeninei osteochondrozei, nes masažuojamas visas stuburas.

Kontaktai

Masažo klinika - Procedūra ,,Starvac'' aparatu

Vilnius S. Žukausko g. 21, LT-08234 Vilnius (54.70708260,25.29807080)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: