Laikas sau

Anticeliulitinė programa su Robolex Vella aparatu Kaune

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Galvojate, kaip sustangrinti kūną, sumažinti celiulitą ar pagerinti kūno formas? Tai gali būti nemenkas iššūkis, tačiau imantis veiksmingų priemonių, tai galite pasiekti greitai ir ilgam laikui. Celiulitas – viena labiausiai paplitusių problemų, su kuriomis susiduria ne tik moterys. Siekiant sumažinti celiulito žymes, reikėtų daugiau sportuoti, sveikiau maitintis, atsisakyti žalingų įpročių ir pan. Teko girdėti apie celiulito gydymą Robolex lazeriu? Šis inovatyvus būdas atsikratyti celiulito yra toks dinamiškas ir efektyvus, kad tai tik dar kartą patvirtina teiginį – medicina žengia koja kojon su inovacijomis technologijų srityje.

Pranašus ir analogų neturintis Robolex lazeris išsiskiria pažangiu 4 technologijų junginiu veikiančiu vienu metu. Plačiau apie tai po nuotraukomis.

Atsižvelgiant į kiekvieno celiulito stadiją ir odos būklę, galite rinktis 3 arba 6 procedūras su Robolex Vella aparatu.

  • Anticeliulitinės programos su Robolex Vella aparatu vienos procedūros trukmė 60 min.
  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 24 val. iki rezervuotos datos
  • Paslauga teikiama visomis darbo dienomis ir šeštadieniais, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I - V 9.00-21.00, VI 9.00-15.00
  • Suteikiami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Sokrato clinica

Klinikos komandos nuoširdus, atsidavęs ir meilės kupinas darbas vardan savo klientų gerovės įkvepia komandą visada tobulėti, ieškoti ir atrasti pačius nuostabiausius gydytojus, pačius veiksmingiausius gydymo metodus, pačius pranašiausius darbo įrankius.

,,Būk patenkintas tuo, kas yra, tačiau siek to, kas geriausia“ – būtent ši Sokrato mintis ir įkvėpė kliniką susikoncentruoti į tai, dėl ko klientai vertina puikiai profesionalią klinikos komandą jau nuo 2012 m.

Papildoma informacija

Pranašus ir analogų neturintis Robolex lazeris išsiskiria pažangiu 4 technologijų junginiu veikiančiu vienu metu. Plačiau apie tai po nuotraukomis.

1. Žemo dažnio galinga ultragarsinė kavitacija
Šildantys žemi dažniai veikia riebalų ląstelių pralaidumą ir palengvina jų skaidymą iš organizmo. Ilgainiui riebalų ląstelių kiekis sumažėja net pilvo ir šlaunų srityse – tose vietose, kur riebalinės ląstelės yra labiausiai užsispyrusios ir atsparios įvairiems sporto pratimams ar šildomiems įvyniojimams;

2. Daugiapolis radiodažnis
Lazeris išsiskiria daugiapoliu radijo dažniu, kuris pasiekia net 5-15 mm dermos gylį ir padeda ištirpusius riebalus suskaidyti taip šalinant celiulitą. Taip pat radijo dažnis skatina limfos cirkuliaciją metabolizmo būdu;

3. Žemo intensyvumo lazeris
Įkaitina audinius, priverčia susitraukti riebalines ląsteles taip užtikrinant efektyvų riebalų skaidymą bei lipolizės skatinimą;

4. Vakuumas
Vakuuminis masažas skatina riebalų sankaupų patekimą į limfos sistemą, taip pat skatina skaidulinio audinio irimą ir sumažina riebalų ląstelių kiekį. Procedūros metu yra užtikrinamas vienodas šilumos pasiskirstymas audiniuose, stimuliuojamas limfos tekėjimas, didinamas odos elastingumas.

Kontaktai

Sokrato clinica

Kaunas Raudondvario pl. 107, Kaunas (54.90331940,23.86952770)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: