anticeliulitine-programa-celiulito-gydymas-cover

Anticeliulitinė programa ,,Celiulito gydymas”

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Nenuleisk rankų ir nepasiduok - suvaldyti celiulitą realu. Tereikia apgalvotos ir pasiteisinusios programos ir nusiteikimo... Būtent tai Jums rekomenduoja ,,Gero masažo namai" su anticeliulitine programa ,,Celiulito gydymas"

Programa susideda iš 8 procedūrų:

 - 2 Termo aktyvios procedūros su kavitacija / radio dažnio procedūra;
 - 1 Limfodrenažinis kūno masažas su Q 1000 premium masažuokliu + liekninantis įvyniojimas;
 - 2 Vakuuminiai anticeliulitiniai / stangrinantys viso kūno masažai;
 - 2 VellaShape procedūros;
 - 1 Kriolipolizės procedūra;
 - 1 Anticeliulitinis kojų masažas su termoaktyviu įvyniojimu.

Pastangos visada duoda rezultatų. Tai patvirtins tavo kūnas!

Platesnius procedūrų aprašymus rasite čia

  • Suteikiami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 48 val. iki rezervuotos datos, kitaip kuponas laikomas panaudotas
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 18 metų
  • Paslauga teikiama darbo dienomis, išskyrus valstybines šventines dienas
  • Kuponu negalima pasinaudoti gruodžio 24-26 dienomis
  • Darbo laikas: I - V 8.30-19.00
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Kupono pratęsimas negalimas
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Gero masažo namai

Gero masažo namai - tai jaukumu pripildyta aplinka bei išskirtinis dėmesys klientui. Profesionalų komanda siūlo kokybiškas paslaugas kiekvienam besirūpinančiam savo išvaizda, sveikata ir poilsiu. Gero masažo namuose atliekamos kūno formų korekcijos, masažai, veido procedūros, plaukelių šalinimas lazeriu ir sveikatinimo procedūros. Grožio procedūros ir masažai atliekami kvalifikuotų specialistų, kurie nuolat tobulinasi grožio ir sveikatinimo srityje, gilina žinias siekdami geriausių rezultatų, todėl kiekvienas apsilankymas  – ypatingas.

Papildoma informacija

Tai maloni, atpalaiduojanti procedūra, kuri imituoja pulsuojantį masažą ir efektyviai gerina limfos tekėjimą.

Procedūros metu ant kojų, rankų ar juosmens užmaunami specialūs ilgų kojinių arba rankovių aplikatoriai. Aparatas, pripūsdamas aplikatoriuose esančias oro kameras, gerina limfos apytaką ir tokiu būdu šalina organizme susikaupusius skysčius, šlakus bei toksinus, masažuoja kūną ir gerina ląstelių medžiagų apykaitą.
Limfodrenažinė terapija pagerina limfos cirkuliaciją, užtikrina dalinį skysčių pasiskirstymą arba dalinį pašalinimą iš organizmo, sugeba atstatyti celiulito pažeistas vietas ir kūno kontūrus.

Kūno formavimo ir anticeliulitinė procedūra, kuri efektyviai mažina celiulitą, riebalinio sluoksnio apimtis, stangrina odą, bei formuoja kūno linijas. Tai neskausmingas, nechirurginis ir neinvazinis būdas efektyviai panaikinti celiulitą ar atlikti kitas kūno korekcijas. Šios procedūros technologijos privalumas – kad ji tinkama visiems odos tipams, galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir gali būti taikoma net tokioms delikačioms vietoms, kaip pagurklis.

Kriolipolizė – neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį (pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose). Tai  nauja kūno dailinimo technologija su šaldančio vakuumo aparatu. Jo veikimo principas: laipsniškai, kontroliuoti odos audinių vėsinimą ir taip užtikrinti saugų kūno formų dailinimą.

Procedūros metu tarp paciento odos ir prietaiso antgalio sukuriamas vakuumas užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą.
Dėl specialaus įrenginio mechanizmo, veikiamos srities temperatūra palaipsniui sumažinama nuo 37 °C iki -12°C. Tai optimali temperatūra, paveikianti būtent riebalines ląsteles ir tuo pačiu nedarydama jokio poveikio aplinkiniams audiniams.

Procedūra tinkama bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, norintiems:
– sumažinti riebalinį audinį;
– sustangrinti odą;
– sumažinti celiulitą.

Po pirmos procedūros vidutiniškai pasišalina 25-45% riebalinio audinio, t.y. 3mm -1.5cm. Maždaug pusė jų pasišalina per 15dienų, bet paprastai ryškus efektas aiškiai matomas po 3-4 savaičių.

Termo aktyvią procedūrą sudaro:
- Ekspoliacinis šveitimas, kuris atveria poras. 
-,,Slim” liekninantis koncentratas skaido riebalinį audinį, suaktyvinant riebalines ląsteles. Tai vienintelis koncentratas pasaulyje, patvirtintas moksliniais tyrimais, kuris stipriai suaktyvina riebalinį metobolizmą, aktyviai skaido riebalą iš giliai ir pasiekia vienus iš geriausių rezultatų. 
- Termo aktyvus gelis, kuris sustiprina koncentrato poveikį ir pojūtį.
- Lipo lazerių procedūra. Neinvazinis gydymas su Lipo lazeriais yra laikomas vienu iš labiausiai novatoriškų metodų gydyti įsisenėjusias riebalų sritis, kada jos nereaguoja į dietą ir mankštą.
- Radioliftingas, kavitacija arba rankinis masažas.

Kavitacija – tai viena iš veiksmingiausių figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų, kuria vykdomas  celiulito gydymas. Jos metu sukeliamos žemo dažnio (25–50 kHz) ultragarso bangos, suformuojančios „sprogstančius“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Jie tarsi „suplėšo“ ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus: 90 proc. jų pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.

Kavitacijos procedūros metu:
 - Nepažeidžiama kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamųjų audinių struktūra;
 - Suardomi gilieji riebaliniai sluoksniai;
 - Formuojamos kūno linijos;
 - Didinamas odos stangrumas ir elastingumas;
 - Gali būti išjudinama nusistovėjusi limfa – pagreitinamas limfos nutekėjimas ir toksinų pašalinimas;
 - Pagerinama mikrocirkuliacija ir atkuriama kraujotaka.

Gydymas vyksta veikiant kraujotakos ir limfotakos sistemas bei poodinį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi yra susilpnėjęs. Šio masažo metu yra detoksikuojamos organizmo ląstelės, suaktyvėja medžiagų apykaita, prasiplečia nefunkcionuojantys kapiliarai, todėl į juos lengviau patenka kraujas ir pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi. Po procedūros oda tampa lygesnė, elastingesnė ir gražesnė.

Kontaktai

Gero masažo namai

Marijampolė Vyatuto g. 27A, Marijampolė (54.55252580,23.34899750)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: