Nepamirštama Galioja vasara

Trjjų dienų (2 nakvynių) plaukimas Nemo plaustu DARBO dienomis, su įskaičiuotu pilnu maitinimu ir pramogomis!

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Unikalu, įdomu ir nepamirštama!  Trijų dienų plaukimas 160m2 dydžio Nemo plaustu Nemuno upe su 2 nakvynėmis (plauste yra 12 vienviečių kambarių + 2 vietos palapinėje), pilnu maitinimu, įvairiomis pramogomis (baidarės, žvejyba, naktinė ugnis, gyva muzika, garinė pirtis) ir lankytinu vietų apžiūra (muziejai, pilys ir piliakalniai, vienuolynai ir kiti kultūriniai objektai).  

Dievinate komfortišką poilsį? Norite atitrūkti nuo kasdienės aplinkos, pabūti su savimi, užmegzti naujas pažintis, susirasti naujų draugų ar tiesiog suartėti su gamta?  Pasirinkite plaukimą Nemo plaustu, kuris ne šiaip plaukimas, o tikras mėgavimasis upės tėkme, gyva gamta, ramybe ir poilsiu. Plaukdami sustosite ir aplankysite muziejus, pilis ir piliakalnius, vienuolynus ir kitus kultūrinius objektus.

Šis pasiūlymas pateiktas su galiojimu DARBO DIENOMIS.  Jeigu norite pasiūlymo, kuris galiotų savaitgaliais ar kitos datos, SPAUSKITE ČIA.

Maršrutai (PLATESNIUS MARŠRUTŲ APRAŠYMUS, NUOTRAUKAS RASITE ŽEMIAU)

Su vienu nupirktu kelialapiu, galite rinktis bet kurį maršrutą.

Trijų dienų (2 nakvynių plaukimas) pasirinktu maršrutu.
NEMO 1 – Srovės magija - Liškiavos vienuolynas, Liškiavos piliakalnis, Turauskų sodyba, Merkinės piramidė.
STARTAS: Gegužės 31 d., 10:00 val., Druskininkai
FINIŠAS: Birželio 2 d., 16:00, Merkinė

NEMO 3 – Mįslingoji tekmė - Balkasodžio sodyba, Balkasodžio dvaras, Aukščiausia Lietuvos eglė, Nemunaitis, Nemunaičio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia, Tarzanija.
STARTAS: Birželio 7 d., 10:00 val. Mežionys
FINIŠAS: Birželio 9 d., 16:00 val. Pramogų parkas Tarzanija

NEMO 7 – Girios aidas - Prienų tiltas, Prienų estrada, Velniabliūdžio pažintinis takas, Meškučių sodyba, Birštonas, Atminties takas, Vila LUXURIA, Pelekonių piliakalnis II, Pelekonių piliakalnis III, Pelekonių piliakalnis IV.
STARTAS: Birželio 21 d., 10:00 val. Giraitiškės
FINIŠAS: Birželio 23 d., 16:00 val. Sekionys

NEMO 15 – MINIJOS LEGENDOS - Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Uostadvario švyturis, Kintai, Vydūno muziejus, Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia, Sakūčiai, Lankupiai, Ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje.
STARTAS: Rugpjūčio 23 d., 10:00, Rusnė
FINIŠAS: Rugpjūčio 25 d., 16:00, Lankupiai

NEMO 17 – MINIJOS LEGENDOS - Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Uostadvario švyturis, Kintai, Vydūno muziejus, Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia, Sakūčiai, Lankupiai, Ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje.
STARTAS: Rugpjūčio 30 d., 10:00, Rusnė
FINIŠAS: Rugsėjo 1 d., 16:00, Lankupiai

Nemo plaukimai - tai atgaiva kūnui ir sielai. Lietuvos gamtos ir kultūros pažinimas. Suartėjimas su savimi ir gamta. Nepamirštama vasaros kelionė Lietuvoje!

 • Pasirinktas maršrutas
 • 2 nakvynės Nemo plauste
 • Pilnas maitinimas
 • Karštas dušas
 • Biotualetas
 • Elektra
 • Baidarės
 • Žvejyba
 • Naktinė ugnis
 • Gyva muzika
 • Lankytinos vietos
 • Būtina išankstinė rezervaciją
 • Kelialapis galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 72 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 6 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių
 • Su savimi turėti: maudimuką, kedus, kroksus, du rankšluosčius, telefono įkroviklį, higienos priemones, šiltą treningą, šiltas kojines, pagalvę, ploščių nuo lietaus, priemones nuo mašalų, akinius nuo saulės, kremą nuo saulės.
 • Mokamų muziejų bilietas nėra įskaičiuotas į kainą
 • Atvykimas su gyvūnais nėra galimas

RiverWorld - plaukimas Nemo plaustu

Plaustas „NEMO“ - tai daugiau nei 160 kv/m gyvenamojo ploto pramogų kompleksas ant vandens. Nepakartojama kelionė / kruizas Nemunu „Nemo“ plaustu su pilnu maitinimu, gyva muzika, naktine ugnimi, garine pirtimi, pramogomis bei sustojimu lankytinose vietose. Mėgaukitės upės tėkme, pajuskite laisvę ir susiliekite su žalia Lietuvos gamta!

Plausto ,,NEMO" kapitonas Renatas Žyla suskirstė Nemuną į skirtingus maršrutus.  Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį ir praleiskite pačias geriausias vasaros atostogas! Tik įsivaizduokite: vešli žaluma, akį džiuginanti lietuviška gamta, linksmų ir puikiai nusiteikusių žmonių draugija, įvairios pramogos, jauki laužo šviesa ir gyvos muzikos skambesys, susipinantis su upės čiurlenimu... Kas gali būti geriau? Kam keliauti paprastai, jei galima keliauti pačiu įsimintiniausiu būdu!

RiverWorld - nėra eilinė kelionė - tai kelionė į save, kuri dovanoja pilnatvę ir džiaugsmą, apgaubia ramybe ir meile. Kelionės metu turėsite daugybę teigiamų emocijų.  Projekto sumanytojas ir įkūrėjas Renatas sako, jog kartais net ir pačiam sunku patikėti, jog jam pavyko pastatyti šį plaukiantį namą. Pats plaustas nebuvo jo svajonė, jis paprasčiausiai norėjo paversti savo gyvenimą nuotykiu. Tad kviečiame ir Jus prisidėti prie šio išskirtinio nuotykio ir parsivežti pilną bagažą nepakartojamų prisiminimų!

Papildoma informacija

Pirmame PLAUSTO aukšte yra 10 vienviečių miegamųjų. Kiekviename kambaryje yra 10cm storio poroloninis čiužinys, bei pilnas patalynės komplektas. Kambarius, esant būtinybei, galima pakeisti į dviviečius ir netgi triviečius kambarius. Kiekvienas kambarys turi pakabinamas lentynas, bei langą. Antrame plausto aukšte yra 2 papildomos gyvenamosios vietos patogiose PALAPINĖSE.

Plauste ,,Nemo” yra 25 kv/m baras, bei virtuvė su svarbiausia maisto gaminimo įranga – dujine virykle su orkaite, bei dujiniu griliumi. Plauste taip pat yra 12v bei 220v įtampos elektra.

Plaustą ,,NEMO” 2017 metais RiverWorld komanda modifikavo ir papildė jį GARINĖS PIRTIES KAMBARIU. Tai vienas įspūdingiausių plausto NEMO patobulinimų. Nuo šiol šiluma mus lydi visur.

Plauste yra įrengtas biotualetas, bei karšto vandens dušas. Mūsų plauste buvo panaudotas švediškas biotualeto variantas. Vandens nuleidimą šiuo atveju pakeičia pjuvenos. Visos moterys skyrė už šį tualeto variantą 10 balų. Karštas dušas tai dujų pagalba kaitinamas vanduo. Vandens temperatūra gali pakilti iki 55 laipsnių.

Data: Gegužės 31-2 d.
STARTAS: Gegužės 31 d., 10:00 val., Druskininkai
FINIŠAS: Birželio 2 d., 16:00, Merkinė
MARŠRUTO ILGIS: 29 km
SUSIRINKIMO VIETA: Druskininkų prieplauka.
LANKYTINOS VIETOS: Liškiavos vienuolynas, Liškiavos piliakalnis, Turauskų sodyba, Merkinės piramidė.
GYVENVIETĖS: Druskininkai, Gailiūnai, Liškiava, Žeimiai, Žiogeliai, Gudeliai, Krušonys, Maksimai, Dubaklonis, Pašilingė.
Būtent čia, Druskininkų kurortiniame mieste, prasideda didi kelionė plaustu. Srovė neš mus į Nemuno pasaką, kupiną gamtos magijos ir stebuklų. Stebuklinga pirmiausia gamta, savo grožiu ir nepamirštamomis akimirkomis, praturtiniančiomis ir nuotaiką, ir sveikatą, ir atostogas. Stebėsime magiškos naktinės Nemo ugnies žaismą. Patirsime tikrą atsipalaidavimo stebuklą Nemo garinėje pirtyje. Stebuklai vyksta ir lankytinose vietose, o šiame maršrute jų bus net keli. Aplankysime ir XVII a. Liškiavos vienuolyną, bažnyčioje esančius rūsius su išlikusiais XVIII a. vienuolių dominikonų palaikais bei įrengtą XVII-XX amžiaus liturginio paveldo ekspoziciją. Užkopsime į Liškiavos piliakanį, dar vadinamą Raganos mūru, kur buvo pradėta mūrinės Lietuvos pilies statyba. Pajusime ypatingą tylos jėgą Merkinės piramidėje. Leisimės pasiplaukiojimu baidarėmis, šaudysime iš lankų, pramogausime. Suartėsime su gamta ir savimi garinėje Nemo pirtyje. Visas maršrutas – gamtos stebuklas, juk gamta – tai tikras pasaulio stebuklas.

DATA: Birželio 7-9 d.
STARTAS: Birželio 7 d., 10:00 val. Mežionys
FINIŠAS: Birželio 9 d., 16:00 val. Pramogų parkas Tarzanija
MARŠRUTO ILGIS: 28 km
SUSIRINKIMO VIETA: Mežionys
LANKYTINOS VIETOS: Balkasodžio sodyba, Balkasodžio dvaras, Aukščiausia Lietuvos eglė, Nemunaitis, Nemunaičio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia, Tarzanija.
GYVENVIETĖS: Živilčikė, Žilvyčiai, Šlapikai, Buciniškė, Vertelkos, Balkasodis, Lankos, Nemunaitis.
Tai maršrutas norintiems praleisti laiką ramioje gamtoje, o pabaigai pasilikti aktyvias pramogas Tarzanijoje. Pirmiausia – suartėjimas su gamta, žaluma ir Nemuno vandeniu. Lengvai leidžiamės pasroviui, apsilankome įdomiose vietose, pasivaikščiosime po Nemunaitį, aplankysime nuostabaus grožio Nemunaičio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, paminklą žuvusiesiems už Nepriklausomybę. Plaukiosime baidarėmis, šaudysime iš lanko ir ilsėsimės gamtoje. O vakare mėgausimės gyva muzika ir Nemo naktinės ugnies laužo šiluma. Garinės pirties vakaras papildys kelionę nepakartojamais pojūčiais. Maršruto pabaigoje – Tarzanija. Skriesime su vėjeliu per Nemuną lynu, laipiosime, jodinėsime, karstysimės medžiais ir kitaip smagiai leisime laiką šiame pramogų parke.

DATA: Birželio 21-23 d.
STARTAS: Birželio 21 d., 10:00 val. Giraitiškės
FINIŠAS: Birželio 23 d., 16:00 val. Sekionys
MARŠRUTO ILGIS: 32 km
SUSIRINKIMO VIETA: Giraitiškės
LANKYTINOS VIETOS: Prienų tiltas, Prienų estrada, Velniabliūdžio pažintinis takas, Meškučių sodyba, Birštonas, Atminties takas, Vila LUXURIA, Pelekonių piliakalnis II, Pelekonių piliakalnis III, Pelekonių piliakalnis IV.
GYVENVIETĖS: Prienai, Bagrėnas, Birštonas, Širviniai, Alksniakiemis, Nibriai, Pociūnai, Kalviai.
Pasivaikščiosime po Prienus, eisime Velniabliūdžio pažintiniu taku, kuris skirtas susipažinti su miško ir pelkės bendrijomis, būdingiausiais augalais ir gyvūnais. Lankysimės Birštone, išpuoselėtame kurortiniame mieste, kuriame tvyro poilsio atmosfera. Sustosime prie žalių Nemuno krantų, maudysimės, plaukiosime baidarėmis, kaitinsimės pirtyje ir džiaugsimės poilsiu. Aplinkui girios, žali medžių lapai, grynas oras ir gamtos glėbys. Nemuno vanduo ir atgaiva kūnui ir sielai. Vakare – gyva muzika ir naktinė Nemo ugnis. Dieną – pasiplaukiojimai baidarėmis, šaudymas iš lanko ir kitos pramogos. Ir ypatinga girios dovana – natūralūs miško kvapai garinėje Nemo pirtyje.

DATA: Rugpjūčio 23-25 d.
STARTAS: Rugpjūčio 23 d., 10:00, Rusnė
FINIŠAS: Rugpjūčio 25 d., 16:00, Lankupiai
MARŠRUTO ILGIS: 30 km
SUSIRINKIMO VIETA: Rusnė, kempingas prie Rusnės tilto
LANKYTINOS VIETOS IR GYVENVIETĖS: Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Uostadvario švyturis, Kintai, Vydūno muziejus, Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia, Sakūčiai, Lankupiai, Ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje.
Minija upė. Žemaitijos aukštumoje, kur stūkso Šatrija ir Medvėgalis, kur glūdi Varnių regioninis parkas, kur kerinti gamta ir nuostabus jos grožis – gimsta Minijos upė. Tai Didžiausia ir gražiausia Žemaitijos upė. Keliaujatys Minijos upe turi puikią galimybę susipažinti su savita Žemaičių krašto gamta, pakrantėse esančiais kultūros paveldo objektais, istorijos ir gamtos paminklais, saugomomis teritorijomis bei apsistoti gražiose stovyklavietėse. Išplatėjusi ir tapusi sraunia upe, Minija virsta populiaria vandens turizmo trasa, kurią ypač pamėgo baidarių, kelionių, kaimo turizmo sodybų mėgėjai.
Kintai – gyvenvietė prie Kuršių marių. Miestelio centre stovi evangelikų liuteronų bažnyčia, kurios istorija siekia XVIII a. Netoli Kintų gyveno žvejybos inspektorius, anglų kilmės pirklys Vilhelmas Berbomas, 1844 m. įvedęs Kuršių marių žvejų laivų žymėjimą vėtrungėse. Tokių puošnių ir savitų vėtrungių nebuvo niekur kitur Europoje. 1888-1892 m. Kintuose gyveno ir dirbo žymus lietuvių rašytojas ir filosofas Vydūnas. Čia įkurtas Vydūno memorialinis muziejus, kuriame galima pagilinti žinias apie Mažosios Lietuvos praeitį ir apžiūrėti unikalų eksponatą – Vydūno arfą. Kintai garsūs ir žvejų tradicijomis. Nuo seno kintiškiai „rungtyniauja“ su Rusnės žvejais dėl išskirtinių rūkytos žuvies receptų
Lankupių tiltas per Minijos upę yra ilgiausias kabamasis tiltas mūsų šalyje. Tiltas yra 130 m ilgio, 1,4 m pločio, metalinis lentomis dengtas tiltas per Miniją, jungiantis Klaipėdos ir Šilutės rajonus Lankupių kaime. Yra duomenų, kad šis tiltas pastatytas XX a. pradžioje.
Mingės kaimas – Lietuvos Venecija
Yra toks taškas, kurį aplankęs dar niekas nesigailėjo. Ar saulė spigino, ar lietus merkė, ar ledas kaustė, ar potvynis sėmė. Tai Lietuvos Venecija vadinamas Minijos (Mingės) kaimas abipus upės. Kas čia pabuvojo, tas čia grįš ir grįš, nes tokioje įvairovėje visko pamatyti it patirti per vieną apsilankymą tiesiog neįmanoma.
Šį NEMO savaitgali jūs sužinosite apie Lietuvos Venecija vadinamą kaimą, kuris yra ypač gražus ir unikalus, kuriame gatvę atstoja upė.
Tai vienintelis gatvinis kaimas, kuriame gatvę atstoja upė, tačiau tilto per upę greta nėra.
Nemo plaustui tai bus visiskai nauja kelione. Plaustas Nemo su kiekviena vasara plaukia vis toliau ir toliau.
Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, įkurta XV a. Tai vienintelis Lietuvos miestas esantis saloje. Rusnė yra unikali turimu Uostdvario švyturiu ir vandens kėlimo stotimi. Vasarą Rusnė tampa ypač lankoma vieta, čia veikia informacijos centras. Miestelyje atgimsta senosios žvejų tradicijos – pagal senus brėžinius pastatyta burinė Rusnės žvejų valtis.
Uostadvaryje yra išlikęs XIX a. pabaigos Uostadvario švyturys , kuris dabar nebeveikia, yra tik kaip apžvalgos aikštelė.

DATA: Rugpjūčio 30-rugsėjo 1 d.
STARTAS: Rugpjūčio 30 d., 10:00, Rusnė
FINIŠAS: Rugsėjo 1 d., 16:00, Lankupiai
MARŠRUTO ILGIS: 30 km
SUSIRINKIMO VIETA: Rusnė, kempingas prie Rusnės tilto
LANKYTINOS VIETOS IR GYVENVIETĖS: Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Uostadvario švyturis, Kintai, Vydūno muziejus, Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia, Sakūčiai, Lankupiai, Ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje.
Minija upė. Žemaitijos aukštumoje, kur stūkso Šatrija ir Medvėgalis, kur glūdi Varnių regioninis parkas, kur kerinti gamta ir nuostabus jos grožis – gimsta Minijos upė. Tai Didžiausia ir gražiausia Žemaitijos upė. Keliaujatys Minijos upe turi puikią galimybę susipažinti su savita Žemaičių krašto gamta, pakrantėse esančiais kultūros paveldo objektais, istorijos ir gamtos paminklais, saugomomis teritorijomis bei apsistoti gražiose stovyklavietėse. Išplatėjusi ir tapusi sraunia upe, Minija virsta populiaria vandens turizmo trasa, kurią ypač pamėgo baidarių, kelionių, kaimo turizmo sodybų mėgėjai.
Kintai – gyvenvietė prie Kuršių marių. Miestelio centre stovi evangelikų liuteronų bažnyčia, kurios istorija siekia XVIII a. Netoli Kintų gyveno žvejybos inspektorius, anglų kilmės pirklys Vilhelmas Berbomas, 1844 m. įvedęs Kuršių marių žvejų laivų žymėjimą vėtrungėse. Tokių puošnių ir savitų vėtrungių nebuvo niekur kitur Europoje. 1888-1892 m. Kintuose gyveno ir dirbo žymus lietuvių rašytojas ir filosofas Vydūnas. Čia įkurtas Vydūno memorialinis muziejus, kuriame galima pagilinti žinias apie Mažosios Lietuvos praeitį ir apžiūrėti unikalų eksponatą – Vydūno arfą. Kintai garsūs ir žvejų tradicijomis. Nuo seno kintiškiai „rungtyniauja“ su Rusnės žvejais dėl išskirtinių rūkytos žuvies receptų.
Lankupių tiltas per Minijos upę yra ilgiausias kabamasis tiltas mūsų šalyje. Tiltas yra 130 m ilgio, 1,4 m pločio, metalinis lentomis dengtas tiltas per Miniją, jungiantis Klaipėdos ir Šilutės rajonus Lankupių kaime. Yra duomenų, kad šis tiltas pastatytas XX a. pradžioje.

Mingės kaimas – Lietuvos Venecija
Yra toks taškas, kurį aplankęs dar niekas nesigailėjo. Ar saulė spigino, ar lietus merkė, ar ledas kaustė, ar potvynis sėmė. Tai Lietuvos Venecija vadinamas Minijos (Mingės) kaimas abipus upės. Kas čia pabuvojo, tas čia grįš ir grįš, nes tokioje įvairovėje visko pamatyti it patirti per vieną apsilankymą tiesiog neįmanoma.
Šį NEMO savaitgali jūs sužinosite apie Lietuvos Venecija vadinamą kaimą, kuris yra ypač gražus ir unikalus, kuriame gatvę atstoja upė.
Tai vienintelis gatvinis kaimas, kuriame gatvę atstoja upė, tačiau tilto per upę greta nėra.
Nemo plaustui tai bus visiskai nauja kelione. Plaustas Nemo su kiekviena vasara plaukia vis toliau ir toliau.
Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, įkurta XV a. Tai vienintelis Lietuvos miestas esantis saloje. Rusnė yra unikali turimu Uostdvario švyturiu ir vandens kėlimo stotimi. Vasarą Rusnė tampa ypač lankoma vieta, čia veikia informacijos centras. Miestelyje atgimsta senosios žvejų tradicijos – pagal senus brėžinius pastatyta burinė Rusnės žvejų valtis.
Uostadvaryje yra išlikęs XIX a. pabaigos Uostadvario švyturys , kuris dabar nebeveikia, yra tik kaip apžvalgos aikštelė.

Plaukiant plaustu jūsų laukia įdomios pramogos.

Kontaktai

RiverWorld - plaukimas Nemo plaustu

Druskininkai Varainių 8, Jakonių k, Druskininkai (54.00490690,23.98642790)

+370 653 56850

[email protected]

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: