Nepamirštama Galioja vasara

Trijų dienų (2 nakvynių) plaukimas Nemo plaustu SAVAITGALIAIS, su įskaičiuotu pilnu maitinimu ir pramogomis!

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Unikalu, įdomu ir nepamirštama! Trijų dienų Plaukimas 160m2 dydžio Nemo plaustu Nemuno upe su 2 nakvynėmis (plauste yra 12 vienviečių kambarių + 2 vietos palapinėje), pilnu maitinimu, įvairiomis pramogomis (baidarės, žvejyba, naktinė ugnis, gyva muzika, garinė pirtis) ir lankytinu vietų apžiūra (muziejai, pilys ir piliakalniai, vienuolynai ir kiti kultūriniai objektai). 

 Dievinate komfortišką poilsį? Norite atitrūkti nuo kasdienės aplinkos, pabūti su savimi, užmegzti naujas pažintis, susirasti naujų draugų ar tiesiog suartėti su gamta?  Pasirinkite plaukimą Nemo plaustu, kuris ne šiaip plaukimas, o tikras mėgavimasis upės tėkme, gyva gamta, ramybe ir poilsiu. Plaukdami sustosite ir aplankysite muziejus, pilis ir piliakalnius, vienuolynus ir kitus kultūrinius objektus.

Šiame pasiūlyme pateikti maršrutai skirti nuo penktadienio iki sekmadienio. Jeigu norite kitų kelionės datų ar trukmių, SPAUSKITE ČIA.

Maršrutai: (PLATESNIUS MARŠRUTŲ APRAŠYMUS, NUOTRAUKAS RASITE ŽEMIAU)

Su vienu nupirktu kelialapiu, galite rinktis bet kurį maršrutą.

2 nakvynių plaukimas pasirinktu maršrutu.
NEMO 2 – Žalioji oazė Merkinės piramidė, Merkinės apžvalgos bokštas, Netiesos dvaras-sodyba.
STARTAS: Birželio 3 d., 19:00 Merkinė
FINIŠAS: Birželio 5 d., 14:00, Mežionys

NEMO 4 – MIŠKO PASAKA - Tarzanija, Radžiūnų piliakalnis, Alytaus piliakalniai, Dainų slėnis, Alytaus pėsčiųjų tiltas, Roželių širdelė, Rumbonių Švč. Trejybės bažnyčia.
STARTAS: Birželio 10 d., 19:00 val. Pramogų parkas Tarzanija
FINIŠAS: Birželio 11 d., 14:00 val. Rumbonys

NEMO 6 – Labirintas Balbieriškio atodanga, Peledos kempingas, Sodyba rojaus kampelis, Birštono sėklytėlė, Giraitiškių poilsiavietė
STARTAS: Birželio 17, 19:00 val. Medžiukai
FINIŠAS: Birželio 19, 14:00 val. Giraitiškės

NEMO 8 – Taikioji upė - Darsūniškis, Darsūniškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, Darsūniškio Švč. Kazimiero vartai, Dabintos piliakalnis, Kadagių slėnis.
STARTAS: Birželio 24 d., 19:00 val. Sekionys
FINIŠAS: Birželio 26 d., 14:00 val. Kruonio apžvalgos aikštelė

NEMO 14 – Lietuviškoji VENECIJA -Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Kuršių marių atodanga, krokų įlanka, Uostadvario švyturis, Nemuno deltos regioninis parkas, upė Šyša.
STARTAS: Rugpjūčio 19d., 19:00, Rusnė
FINIŠAS: Rugpjūčio 21d., 14:00, Rusnė

NEMO 16 – Lietuviškoji VENECIJA - Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Uostadvario švyturis, Kintai, Vydūno muziejus, Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia, Sakūčiai, Lankupiai, Ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje.
STARTAS: Rugpjūčio 26d., 19:00, Lankupiai
FINIŠAS: Rugpjūčio 28d., 14:00, Rusnė

Nemo plaukimai - tai atgaiva kūnui ir sielai. Lietuvos gamtos ir kultūros pažinimas. Suartėjimas su savimi ir gamta. Nepamirštama vasaros kelionė Lietuvoje!

 • Pasirinktas maršrutas
 • 2 nakvynės Nemo plauste
 • Pilnas maitinimas
 • Karštas dušas
 • Biotualetas
 • Elektra
 • Baidarės
 • Žvejyba
 • Naktinė ugnis
 • Gyva muzika
 • Lankytinos vietos
 • Būtina išankstinė rezervaciją
 • Kelialapis galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 72 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 6 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių
 • Su savimi turėti: maudimuką, kedus, kroksus, du rankšluosčius, telefono įkroviklį, higienos priemones, šiltą treningą, šiltas kojines, pagalvę, ploščių nuo lietaus, priemones nuo mašalų, akinius nuo saulės, kremą nuo saulės.
 • Mokamų muziejų bilietas nėra įskaičiuotas į kainą
 • Atvykimas su gyvūnais nėra galimas

RiverWorld - plaukimas Nemo plaustu

Plaustas „NEMO“ - tai daugiau nei 160 kv/m gyvenamojo ploto pramogų kompleksas ant vandens. Nepakartojama kelionė / kruizas Nemunu „Nemo“ plaustu su pilnu maitinimu, gyva muzika, naktine ugnimi, garine pirtimi, pramogomis bei sustojimu lankytinose vietose. Mėgaukitės upės tėkme, pajuskite laisvę ir susiliekite su žalia Lietuvos gamta!

Plausto ,,NEMO" kapitonas Renatas Žyla suskirstė Nemuną į skirtingus maršrutus.  Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį ir praleiskite pačias geriausias vasaros atostogas! Tik įsivaizduokite: vešli žaluma, akį džiuginanti lietuviška gamta, linksmų ir puikiai nusiteikusių žmonių draugija, įvairios pramogos, jauki laužo šviesa ir gyvos muzikos skambesys, susipinantis su upės čiurlenimu... Kas gali būti geriau? Kam keliauti paprastai, jei galima keliauti pačiu įsimintiniausiu būdu!

RiverWorld - nėra eilinė kelionė - tai kelionė į save, kuri dovanoja pilnatvę ir džiaugsmą, apgaubia ramybe ir meile. Kelionės metu turėsite daugybę teigiamų emocijų.  Projekto sumanytojas ir įkūrėjas Renatas sako, jog kartais net ir pačiam sunku patikėti, jog jam pavyko pastatyti šį plaukiantį namą. Pats plaustas nebuvo jo svajonė, jis paprasčiausiai norėjo paversti savo gyvenimą nuotykiu. Tad kviečiame ir Jus prisidėti prie šio išskirtinio nuotykio ir parsivežti pilną bagažą nepakartojamų prisiminimų!

Papildoma informacija

Pirmame PLAUSTO aukšte yra 10 vienviečių miegamųjų. Kiekviename kambaryje yra 10cm storio poroloninis čiužinys, bei pilnas patalynės komplektas. Kambarius, esant būtinybei, galima pakeisti į dviviečius ir netgi triviečius kambarius. Kiekvienas kambarys turi pakabinamas lentynas, bei langą. Antrame plausto aukšte yra 2 papildomos gyvenamosios vietos patogiose PALAPINĖSE.

Plauste ,,Nemo” yra 25 kv/m baras, bei virtuvė su svarbiausia maisto gaminimo įranga – dujine virykle su orkaite, bei dujiniu griliumi. Plauste taip pat yra 12v bei 220v įtampos elektra.

Plaustą ,,NEMO” 2017 metais RiverWorld komanda modifikavo ir papildė jį GARINĖS PIRTIES KAMBARIU. Tai vienas įspūdingiausių plausto NEMO patobulinimų. Nuo šiol šiluma mus lydi visur.

Plauste yra įrengtas biotualetas, bei karšto vandens dušas. Mūsų plauste buvo panaudotas švediškas biotualeto variantas. Vandens nuleidimą šiuo atveju pakeičia pjuvenos. Visos moterys skyrė už šį tualeto variantą 10 balų. Karštas dušas tai dujų pagalba kaitinamas vanduo. Vandens temperatūra gali pakilti iki 55 laipsnių.

DATA: Birželio 3-5 d.
STARTAS: Birželio 3 d., 19:00 Merkinė
FINIŠAS: Birželio 5 d., 14:00, Mežionys
MARŠRUTO ILGIS: 18 km
SUSIRINKIMO VIETA: Merkinė.
LANKYTINOS VIETOS: Merkinės piramidė, Merkinės apžvalgos bokštas, Netiesos dvaras-sodyba.
GYVENVIETĖS: Merkinė, Jonionys, Netiesos, Mežionys.
Žaluma suteikia gyvybės Nemonu krantų peizažams. Praturtina deguonimi ir kuria malonią aplinką. Šis maršrutas tiems, kurie nori praleisti nepamirštamą savaitgalį gamtoje. Keliausime dideliu Nemo plaustu, pramogausime, plauksime baidarėmis, šaudysime iš lankų ir ilsėsimės žaliojoje Nemuno krantų oazėje. Aplankysime Merkinės piramidę, vieną lankomiausių Dzūkijos objektų, užlipsime į vingiuotą Merkinės apžvalgos bokštą, iš kurio apžvalgos aikštelių atsiveria nuostabus Dzūkijos nacionalinio parkas. Vaizdas, kuris atsiveria ten, sustabdo akimirkai visas mintis, o žvilgsnis skrenda beribe platuma. Iš viršaus matosi visa Nemuno didybė ir stebimas grakštus upės vingių šokis. Vakare – Nemo naktinė ugnis ir nepakartojamas garinės pirties vakaras. Kūną ir sielą šildantis garas, vos žingsnis ir gaivus Nemuno vanduo. Tikras atsipalaidavimas žalioje gamtos oazėje.

DATA: Birželio 10-11 Birželio
STARTAS: Birželio 10 d., 19:00 val. Pramogų parkas Tarzanija
FINIŠAS: Birželio 11 d., 14:00 val. Rumbonys
MARŠRUTO ILGIS: 20 km
SUSIRINKIMO VIETA: Pramogų parkas Tarzanija
LANKYTINOS VIETOS: Tarzanija, Radžiūnų piliakalnis, Alytaus piliakalniai, Dainų slėnis, Alytaus pėsčiųjų tiltas, Roželių širdelė, Rumbonių Švč. Trejybės bažnyčia.
GYVENVIETĖS: Sudvajai, Kaniukai, Alytus, Panemuninkeliai, Rumbonys.
Birželis prasideda savo šiluma kutenti širdis ir nuotaiką. Paverskite savaitgalį tikra pasaka gamtoje! Tai maršrutas tiems, kas nori ne tik pasilinksminti, bet ir pailsėti pasivaikščiokant po Dainų slėnį, Alytaus pėsčiųjų tiltą, užkopiant į piliakalnius ir aplankant įspūdingo grožio Rumbonių Švč. Trejybės bažnyčią. Trumpas savaitgalis gali tapti mini-atostogomis, su savo linksmybėmis ir poilsiu, pažinimu lankytinų vietų ir atsipalaidavimu garinėje pirtyje. Naktinė Nemo ugnis, baidarės ir nepakartojamas plaukimas Nemunu – pasaka, kuri išlieka širdyje ilgam.

DATA: Birželio 17-19 Birželio
STARTAS: Birželio 17, 19:00 val. Medžiukai
FINIŠAS: Birželio 19, 14:00 val. Giraitiškės
MARŠRUTO ILGIS: 21 km
SUSIRINKIMO VIETA: Medžiukai
LANKYTINOS VIETOS: Balbieriškio atodanga, Peledos kempingas, Sodyba rojaus kampelis, Birštono sėklytėlė, Giraitiškių poilsiavietė
GYVENVIETĖS: Zajai, Nešeikiai, Puzonys, Balbieriškis, Žydaviškis, Žvyrynai, Mūliškės, Uosa, Žiegždriai, Žemaitkiemis, Karnuvės.
Puikus Nemo savaitgalis atsipalaidavimui. Ramus plaukimas gamtoje, pasroviui Nemunu. Aplink žaluma, medžiai ir besikeičiantys krantai. Sustojimai gamtoje. Nemo ugnis. Garinės prities vakaras ir Nemuno gaiva. Plaukiame pro Balbieriškį, gyvenviettę, kuri įkurta dar XV a. pabaigoje. Pro Balbieriškio atodangą atveria Nemuno vingio grakštumą, o žvilgsnis skrenda tolyn horizontu. Pasiplaukiojimai baidarėmis, pramogos plauste. O svarbiausia – panirimas į save, į savo ramybę ir poilsį gamtoje.

DATA: Birželio 24-26 d.
STARTAS: Birželio 24 d., 19:00 val. Sekionys
FINIŠAS: Birželio 26 d., 14:00 val. Kruonio apžvalgos aikštelė
MARŠRUTO ILGIS: 18 km
SUSIRINKIMO VIETA: Sekionys
LANKYTINOS VIETOS: Darsūniškis, Darsūniškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, Darsūniškio Švč. Kazimiero vartai, Dabintos piliakalnis, Kadagių slėnis.
GYVENVIETĖS: Sekionys, Astragai, Darsūniškis, Lapainia, Dabinta, Tursonas, Sietynas, Arlaviškės.
Taika viduje, su savimi pačiu, su gamta ir pasauliu. Toks šio maršruto tikslas – trumpas savaitgalio poilsis, galimybė ištrūkti iš rutinos gniaužtų, atsipalaiduoti ir mėgautis upės srove, nešančia vis tolyn. Ne tik ilsėsimės, bet ir turiningai leisime laiką. Aplankysime Darsūniškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, pamatysime Darsūniškio Švč. Kazimiero vartus, užkopsime į Dabintos piliakalnį. Taip pat pasivaikščiosime po nuosabų Kadagių slėnį, kurio panorama kviečia sustoti ir įkvėpti didingos akimirkos dvelksmo, kur atsiveria kerintis vaizdas į Nemuną, išliekantis širdyje dar ilgam ir vis primenantis, kokios neįtikėtinai gražios vietovės supa mus čia, Lietuvoje. Leisimės upe pasroviui, tyrinėsime upės krantus baidarėmis, šaudysime iš lankų ir atsipalaiduosime garinėje Nemo pirtyje. Klausysimės gyvos muzikos ir stebėsime Nemo naktinės ugnies šokį.

DATA: Rugpjūčio 19-21 d.
STARTAS: Rugpjūčio 19d., 19:00, Rusnė
FINIŠAS: Rugpjūčio 21d., 14:00, Rusnė
MARŠRUTO ILGIS: 30 km
SUSIRINKIMO VIETA: Rusnė, kempingas prie Rusnės tilto
LANKYTINOS VIETOS: Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Kuršių marių atodanga, krokų įlanka, Uostadvario švyturis, Nemuno deltos regioninis parkas, upė Šyša,
GYVENVIETĖS: Rusnė, Uostatdvaris, Šyša, Mingės kaimas, Šyškrantė,
Minija upė. Žemaitijos aukštumoje, kur stūkso Šatrija ir Medvėgalis, kur glūdi Varnių regioninis parkas, kur kerinti gamta ir nuostabus jos grožis – gimsta Minijos upė. Tai Didžiausia ir gražiausia Žemaitijos upė. Keliaujatys Minijos upe turi puikią galimybę susipažinti su savita Žemaičių krašto gamta, pakrantėse esančiais kultūros paveldo objektais, istorijos ir gamtos paminklais, saugomomis teritorijomis bei apsistoti gražiose stovyklavietėse. Išplatėjusi ir tapusi sraunia upe, Minija virsta populiaria vandens turizmo trasa, kurią ypač pamėgo baidarių, kelionių, kaimo turizmo sodybų mėgėjai.

Kintai – gyvenvietė prie Kuršių marių. Miestelio centre stovi evangelikų liuteronų bažnyčia, kurios istorija siekia XVIII a. Netoli Kintų gyveno žvejybos inspektorius, anglų kilmės pirklys Vilhelmas Berbomas, 1844 m. įvedęs Kuršių marių žvejų laivų žymėjimą vėtrungėse. Tokių puošnių ir savitų vėtrungių nebuvo niekur kitur Europoje. 1888-1892 m. Kintuose gyveno ir dirbo žymus lietuvių rašytojas ir filosofas Vydūnas. Čia įkurtas Vydūno memorialinis muziejus, kuriame galima pagilinti žinias apie Mažosios Lietuvos praeitį ir apžiūrėti unikalų eksponatą – Vydūno arfą. Kintai garsūs ir žvejų tradicijomis. Nuo seno kintiškiai „rungtyniauja“ su Rusnės žvejais dėl išskirtinių rūkytos žuvies receptų.

Lankupių tiltas per Minijos upę yra ilgiausias kabamasis tiltas mūsų šalyje. Tiltas yra 130 m ilgio, 1,4 m pločio, metalinis lentomis dengtas tiltas per Miniją, jungiantis Klaipėdos ir Šilutės rajonus Lankupių kaime. Yra duomenų, kad šis tiltas pastatytas XX a. pradžioje.

Mingės kaimas – Lietuvos Venecija
Yra toks taškas, kurį aplankęs dar niekas nesigailėjo. Ar saulė spigino, ar lietus merkė, ar ledas kaustė, ar potvynis sėmė. Tai Lietuvos Venecija vadinamas Minijos (Mingės) kaimas abipus upės. Kas čia pabuvojo, tas čia grįš ir grįš, nes tokioje įvairovėje visko pamatyti it patirti per vieną apsilankymą tiesiog neįmanoma.

Šį NEMO savaitgali jūs sužinosite apie Lietuvos Venecija vadinamą kaimą, kuris yra ypač gražus ir unikalus, kuriame gatvę atstoja upė.
Tai vienintelis gatvinis kaimas, kuriame gatvę atstoja upė, tačiau tilto per upę greta nėra.
Nemo plaustui tai bus visiskai nauja kelione. Plaustas Nemo su kiekviena vasara plaukia vis toliau ir toliau.
Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, įkurta XV a. Tai vienintelis Lietuvos miestas esantis saloje. Rusnė yra unikali turimu Uostdvario švyturiu ir vandens kėlimo stotimi. Vasarą Rusnė tampa ypač lankoma vieta, čia veikia informacijos centras. Miestelyje atgimsta senosios žvejų tradicijos – pagal senus brėžinius pastatyta burinė Rusnės žvejų valtis.

Uostadvaryje yra išlikęs XIX a. pabaigos Uostadvario švyturys , kuris dabar nebeveikia, yra tik kaip apžvalgos aikštelė.

DATA: Rugpjūčio 26-28 
STARTAS: Rugpjūčio 26d., 19:00, Lankupiai
FINIŠAS: Rugpjūčio 28d., 14:00, Rusnė
MARŠRUTO ILGIS: 30 km
SUSIRINKIMO VIETA: Lankupiai, prie ilgiausio kabančio tilto Lietuvoje.
LANKYTINOS VIETOS IR GYVENVIETĖS: Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Uostadvario švyturis, Kintai, Vydūno muziejus, Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia, Sakūčiai, Lankupiai, Ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje.
Minija upė. Žemaitijos aukštumoje, kur stūkso Šatrija ir Medvėgalis, kur glūdi Varnių regioninis parkas, kur kerinti gamta ir nuostabus jos grožis – gimsta Minijos upė. Tai Didžiausia ir gražiausia Žemaitijos upė. Keliaujatys Minijos upe turi puikią galimybę susipažinti su savita Žemaičių krašto gamta, pakrantėse esančiais kultūros paveldo objektais, istorijos ir gamtos paminklais, saugomomis teritorijomis bei apsistoti gražiose stovyklavietėse. Išplatėjusi ir tapusi sraunia upe, Minija virsta populiaria vandens turizmo trasa, kurią ypač pamėgo baidarių, kelionių, kaimo turizmo sodybų mėgėjai.

Kintai – gyvenvietė prie Kuršių marių. Miestelio centre stovi evangelikų liuteronų bažnyčia, kurios istorija siekia XVIII a. Netoli Kintų gyveno žvejybos inspektorius, anglų kilmės pirklys Vilhelmas Berbomas, 1844 m. įvedęs Kuršių marių žvejų laivų žymėjimą vėtrungėse. Tokių puošnių ir savitų vėtrungių nebuvo niekur kitur Europoje. 1888-1892 m. Kintuose gyveno ir dirbo žymus lietuvių rašytojas ir filosofas Vydūnas. Čia įkurtas Vydūno memorialinis muziejus, kuriame galima pagilinti žinias apie Mažosios Lietuvos praeitį ir apžiūrėti unikalų eksponatą – Vydūno arfą. Kintai garsūs ir žvejų tradicijomis. Nuo seno kintiškiai „rungtyniauja“ su Rusnės žvejais dėl išskirtinių rūkytos žuvies receptų.

Lankupių tiltas per Minijos upę yra ilgiausias kabamasis tiltas mūsų šalyje. Tiltas yra 130 m ilgio, 1,4 m pločio, metalinis lentomis dengtas tiltas per Miniją, jungiantis Klaipėdos ir Šilutės rajonus Lankupių kaime. Yra duomenų, kad šis tiltas pastatytas XX a. pradžioje.

Mingės kaimas – Lietuvos Venecija
Yra toks taškas, kurį aplankęs dar niekas nesigailėjo. Ar saulė spigino, ar lietus merkė, ar ledas kaustė, ar potvynis sėmė. Tai Lietuvos Venecija vadinamas Minijos (Mingės) kaimas abipus upės. Kas čia pabuvojo, tas čia grįš ir grįš, nes tokioje įvairovėje visko pamatyti it patirti per vieną apsilankymą tiesiog neįmanoma.
Šį NEMO savaitgali jūs sužinosite apie Lietuvos Venecija vadinamą kaimą, kuris yra ypač gražus ir unikalus, kuriame gatvę atstoja upė.
Tai vienintelis gatvinis kaimas, kuriame gatvę atstoja upė, tačiau tilto per upę greta nėra.

Nemo plaustui tai bus visiskai nauja kelione. Plaustas Nemo su kiekviena vasara plaukia vis toliau ir toliau.

Rusnė – viena seniausių gyvenviečių Nemuno deltoje, įkurta XV a. Tai vienintelis Lietuvos miestas esantis saloje. Rusnė yra unikali turimu Uostdvario švyturiu ir vandens kėlimo stotimi. Vasarą Rusnė tampa ypač lankoma vieta, čia veikia informacijos centras. Miestelyje atgimsta senosios žvejų tradicijos – pagal senus brėžinius pastatyta burinė Rusnės žvejų valtis.
Uostadvaryje yra išlikęs XIX a. pabaigos Uostadvario švyturys , kuris dabar nebeveikia, yra tik kaip apžvalgos aikštelė.

Plaukiant plaustu jūsų laukia įdomios pramogos.

Kontaktai

RiverWorld - plaukimas Nemo plaustu

Druskininkai Varainių 8, Jakonių k, Druskininkai (54.00490690,23.98642790)

+370 653 56850

[email protected]

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: