Poilsis

Tik individualiai jums! Nakvynė + pasirinktinai pirtis, jacuzzi ir poilsio zona su masažiniais krėslais

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Maloniai ir romantiškai praleiskite laiką, besimėgaudami SPA poilsiu ir vienas kito artumu! Poroms, šeimoms ar nedidelėms draugų kompanijoms siūlome nakvynę be pašalinių asmenų, atskirame pastate, kuriame yra jauki salytė pasisėdėjimui, miegamasis, poilsio zona, kiemelis su galimybe išsikepti šašlykų ar kitų skanių gėrybių.  Kad akimirkos būtų malonesnės papildomai galite užsisakyti 5 valandų SPA poilsį:

Į SPA poilsį įeina: 

-Apsilankymas pirtyje (pasirinktinai viena pirtis): Sauna, garinė ar infraraudonųjų spindulių
-Pasilepinimas šiltame, lauke esančiame masažiniame baseine (jacuzzi)
-Masažas masažiniame krėsle
-Aromaterapija

Po procedūrų, laiką leiskite poilsio zonoje su atpalaiduojančia muzika, žvakių šviesa ir mėgaukitės gaiviaisiais gėrimais, arbata ir kava.  

Šis pasiūlymas ypatingas ir išskirtinis tuo, kad svečiai mėgaujasi poilsiu vieni be aplinkinių asmenų. Pasiūlymas puikiai tiks romantikams, mažoms draugų kompanijoms ar šeimoms norinčioms jaukių akimirkų šeimos apsuptyje.

 • 1 nakvynė tik jums skirtame pastate
 • Poilsio zona
 • Pasirinkus SPA poilsį: viena iš trijų pirčių (sauna, garinė ar infraraudonųjų spindulių), masažinis baseinas (jacuzzi), masažinis krėslas;
 • Gaivieji gėrimai, kava, arbata
 • Nemokamai chalatai, šlepetės, rankšluosčiai, higienos priemonės
 • Aromaterapija
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Iki 5 metų vaikai priimami nemokamai, o vyresniems vaikams yra pilna kaina, nebent miegotų vienoje lovoje kartu su tėvais
 • Pasiūlymai nurodyti 1 nakvynei (apsistoti galite tiek laiko, kiek įsigysite kuponų)
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis, betkuriomis datomis
 • Atvykimas nuo 16 valandos, išvykimas iki 12 valandos
 • SPA paslaugomis galima naudotis iki 11 vakaro arba iš ryto. Pirtys ir jacuzzi bus paruoštos tam laikui, koks bus sutartas rezervacijos metu
 • Pasirinkus paslaugą SPA poilsis galite rinktis vieną iš trijų pirčių. Jeigu pageidausite, kad būtų paruošta papildoma  pirtis , būtų papildomas 20 Eur mokestis
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 7 paroms iki rezervuotos datos
 • Apgyvendinimą kartu su gyvūnais reikia derinti iš anksto

Mini SPA Harmonija

Mini SPA Harmonija savo svečiams siūlo atskirą dviejų aukštų pastatą, kuriame yra didelis valgomasis su virtuvės zona, du miegamieji kambariai, du dušai, tualetas.

Virtuvėlėje yra kaitlentė, mikrobangų krosnelė, virdulys, kavos aparatas, šaldytuvas, visi reikalingi indai ir stalo įrankiai. Miegamosiose vietose didelė dvigulė lova ir trys išskleidžiamos sofos. Apartamentuose yra nemokamas belaidis internetas, du televizoriai.

Prie apartamentų yra kiemelis, terasa, kur svečiai gali smagiai leisti laiką, naudotis kepsnine. Užsisakę SPA poilsį galite rinktis iš trijų pirčių (sauna, garinė ir infraraudonųjų spindulių), mėgautis lauko mini SPA baseinu (jacuzzi) ir  masažiniais krėslais.

Automobilius svečiai gali saugiai palikti uždarame kieme (nemokamai). Netoli yra autobusų sustojimas (5 min. pėsčiomis).

Kaunas

Miesto gyventojų pamėgtoje, dabartinio Kauno senamiesčio vietoje, Nemuno ir Neries santakoje – žmonės gyveno nuo seniausių laikų. Maža gyvenvietė, iš kurios išaugo antras pagal dydį Lietuvos miestas, metraštininkų pirmą kartą paminėta dar 1361 m. Galingųjų Kryžiuočių antpuoliams atremti XIII a. pabaigoje buvo pastatyta mūro pilis, tapusi svarbia miesto gynybos sistemos dalimi.Tai – tik vienas iš daugelio lankytinų objektų, kuriais gali pasigirti Kauno miestas.

Laikinoji sostinė keliautojams gali pasiūlyti veiklos pagal kiekvieno poreikius. Norintiems kultūrinių įspūdžių – filharmonijos, dramos teatrai ir įvairios galerijos. Pasinerti į istorija – didingieji Kauno tvirtovės fortai, Karo ir technikos ekspozicijos bei muziejai, Kauno pilis bei kitos praeitis vertybės. Architektūros šedevrus norintiems pamatyti – senamiestis, Rotušė, Pažaislio vienuolynas ir kiti šedevrai. Pasiilgusiems gamtos – Kadagių, Jiesos, Kamšos, Dubravos, Pakalniškių pažintiniai takai ir vietovės, Kauno marių, Lampėdžių ir Panemunės paplūdimiai. Pasiruošęs?

Kontaktai

Mini SPA Harmonija

Kaunas Tulpių g. 3, Dievogalos k., Zapyškio sen., Kauno r (54.92020560,23.65728250)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: