romantiskos-nakvynes-dviems-su-gausiais-pusryciais-ir-vakariene-victoria-hotel-viesbutyje-kaune-cover
Romantika

Romantiškos nakvynės dviems su gausiais pusryčiais ir vakariene Victoria Hotel viešbutyje Kaune

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

1-3 nakvynių poilsis 4* Victoria hotel viešbutyje Kaune, įspūdinguose apartamentuose:

Tai gera proga trumpam atitrūkti nuo darbų, pakeisti aplinką ir mėgautis 1-3 nakvynių poilsiu su pusryčiai ir su galimybę rinktis romantišką vakarienę pačioje Kauno širdyje. Netoliese yra garsioji, vietinių bei miesto svečių mėgiama Laisvės alėja, kurioje yra lankomiausi miesto restoranai, klubai, kavinės, nemažai verslo centrų, parduotuvių, grožio salonų.

Victoria Hotel 4* Kaunas – tai ideali vieta atvykstantiems į Žalgirio arenoje vykstančius renginius, arena nuo viešbučio vos kelios minutės pėsčiomis. Dėl patogios geografinės padėties viešbutis yra lengvai pasiekiamas bet kokiu transportu. Ši vieta idealiai tinka atvykstantiems į Kauną tvarkyti verslo reikalų ar praleisti laisvalaikio. 

 • Gausūs pusryčiai viešbučio restorane
 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Nemokamas automobilio parkavimas viešbučio aikštelėje
 • Kavos ir arbatos rinkiniai kambaryje
 • Pasirinktinai trijų patiekalų vakarienė dviems asmenims su taure vyno kiekvienam
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Kuponas negalioja gruodžio 23,24,25,26 ir 31 dienomis
 • Įsigijus kuponą, būtina išankstinė rezervacija ne anksčiau kaip prieš 3 dienas
 • Pasiūlymas galioja 2 asmenims
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 24 val. iki numatytos atvykimo dienos.
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių.
 • Įsiregistravimas - nuo 14:00val., išsiregistravimas - iki 12:00val.
 • Miesto mokestis papildomai 1 Eur. / nakčiai pilnamečiams asmeniui mokamas atvykus registratūroje
 • Įskaičiuoti pusryčiai pateikiami darbo dienomis nuo 7.00 iki 10:00, savaitgaliais nuo 8.00 iki 11 valandos
 • Įskaičiuotą vakarienę iš 3 patiekalų reikia rezervuoti, atvykus į viešbutį nuo 12 iki 22 val.
 • Vaikų politika: miegant su tėvais nemokamai; vaikiška lovytė suteikiama nemokamai (būtina užsakyti iš anksto); papildoma lova - 20 EUR. Papildomam asmeniui vakarienė neįskaičiuota.
 • Gyvūnų politika: šuo, sveriantis mažiau nei 4 kg - gyvena nemokamai, šuo kuris sveria daugiau nei 4 kg - 10 EUR. Max. 2 šunys standartinės klasės kambaryje. Katės apmokestinamos 10 EUR vienkartiniu mokesčiu.
 • Registratūra dirba visą parą. SPA nėra įskaičiuota į kupono kainą. Kaina - 65 EUR./ valanda. SPA zona veikia nuo 10 iki 22 val.
 • Baras/Restoranas dirba nuo 10.00-23.00val. Virtuvė iki 22val.

Victoria Hotel 4* Kaunas

4* viešbutis "Victoria hotel Kaunas" įsikūręs labai patogioje vietoje – pačioje Kauno širdyje, apsuptyje miesto svečių lankomiausių vietų bei šalia pagrindinių verslo, prekybos, laisvalaikio ir pramogų centrų. Ši vieta idealiai tinka atvykstantiems į Kauną tvarkyti verslo reikalų ar praleisti laisvalaikio. 
Viešbučio pasididžiavimas- vidiniame viešbučio kiemelyje esanti Kauną garsinanti ir laiminanti 
žymioji XX a. pradžios A. Aleksandravičiaus skulptūra „Šviesos nešėja“.

Visi viešbučio kambariai - erdvūs, dideliais langais, skirtingų formų ir išplanavimo. Dalis kambarių yra su balkonais. 
Specialiai šiam viešbučiui sukurtas elegantiškai modernus kambarių interjeras susilieja su XX a. pradžios pastato sienų autentiškumu ir sukuria išskirtinai malonią kiekvieno kambario aurą.

Papildoma informacija

Jūsų laukia įspūdinga nakvynė jaukiuose viešbučio numeriuose

Standartinis kambarys suprojektuotas šviesiomis ir jaukiomis spalvomis elegantišku stiliumi. Numerių interjerą puošia žinomų meno kūrinių reprodukcijos. Vonios kambariuose su dušais arba voniomis rasite plaukų džiovintuvus.

Verslo klasės kambariai išsiskiria stilingu klasikiniu interjeru bei gražiu vaizdu į liepų alėją ar miesto panoramą su miesto pasididžiavimu - Kauno Soboru. Jie randasi atskirame korpuse. pasiekiami atskiru liftu, skiriasi nuo standartinių savo interjeru – jokių ryškių spalvų, natūralios medienos lietuviški rankų darbo baldai, įskaičiuota kava / arbata, taip pat daugiau higienos priemonių.

Mini apartamentai yra žymiai didesni nei standartiniai ir verslo klasės kambariai, su rankų darbo baldais, Jie būna arba iš dviejų kambarių (living zona + miegamasis), arba vienas labai didelis kambarys (~35m²).

Kaunas

Miesto gyventojų pamėgtoje, dabartinio Kauno senamiesčio vietoje, Nemuno ir Neries santakoje – žmonės gyveno nuo seniausių laikų. Maža gyvenvietė, iš kurios išaugo antras pagal dydį Lietuvos miestas, metraštininkų pirmą kartą paminėta dar 1361 m. Galingųjų Kryžiuočių antpuoliams atremti XIII a. pabaigoje buvo pastatyta mūro pilis, tapusi svarbia miesto gynybos sistemos dalimi.Tai – tik vienas iš daugelio lankytinų objektų, kuriais gali pasigirti Kauno miestas.

Laikinoji sostinė keliautojams gali pasiūlyti veiklos pagal kiekvieno poreikius. Norintiems kultūrinių įspūdžių – filharmonijos, dramos teatrai ir įvairios galerijos. Pasinerti į istorija – didingieji Kauno tvirtovės fortai, Karo ir technikos ekspozicijos bei muziejai, Kauno pilis bei kitos praeitis vertybės. Architektūros šedevrus norintiems pamatyti – senamiestis, Rotušė, Pažaislio vienuolynas ir kiti šedevrai. Pasiilgusiems gamtos – Kadagių, Jiesos, Kamšos, Dubravos, Pakalniškių pažintiniai takai ir vietovės, Kauno marių, Lampėdžių ir Panemunės paplūdimiai. Pasiruošęs?

Kontaktai

Victoria Hotel 4* Kaunas

Kaunas Miško g. 11, LT-44321, Kaunas (54.89348060,23.92266430)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: