ramus-poilsis-seimoms-sodyboje-valley-house-prie-ezero-cover
Atgaiva

Ramus poilsis šeimoms sodyboje Valley house prie ežero

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Nori atsiriboti ir pabėgti nuo darbų, rūpesčių ir miesto šurmulio… Sodyba Valley House puikiai tam tinka.  Įsikūrusi Trakų rajone, prie Vilkokšnio ežero - tai vieta skirta ramiam ir tyliam poilsiui su šeimomis ar draugais. Aplink sodybą esantys Aukštadvario regioninio parko vaizdai suteikia galimybę grožėtis gamta tiek vasarą, tiek žiemą. Gamtos idilė garantuota. Pavėsinės, laužavietės, visai šalia esantis Vilkokšnio ežeras,  įrengtos maudyklos leis pailsėti ir pasisemti iš natūralios gamtos energijos. 

Sodybos svečiams yra sudaryti maršrutai, pažintiniai takai pėsčiomis, dviračiais, valtimi bei baidarėmis. Muziejus, kuriame yra surinkti senoviniai rakandai, organizuojamos edukacinės programos, pečiuje kepama ruginė duona su natūraliu raugu leis susipažinti ir pajusti Lietuvos senovės dvelksmą. Organizuojami etnografiniai mergvakariai.

Pasirinktinai ilsėtis su draugais galite rinktis vieną iš trijų rąstinių namų prie ežero:

1. Rąstinis namas Nr.1 yra 250 m iki ežero
2. Rąstinis namas Nr. 2 yra 80 m iki ežero
3. Žvejo namelis yra 5 m. iki ežero

Poilsio sezono metu (nuo 04.15 iki 09.31) iki 3 nakvynių kuponą galite panaudoti tik sekmadieniais - ketvirtadieniais, nuomojantis namelius 4 nakvynėms - visomis savaitės dienomis. Rudens - žiemos - pavasario metu (nuo 09.31 iki 04.15) kuponus galite panaudoti visomis savaitės dienomis.

Tobulas poilsis gamtos apsuptyje!

Platesnius namelių aprašymus su nuotraukomis rasite čia

 • Nemokama automobilių parkavimo aikštelė prie kiekvieno namo
 • Lauko kepsninė
 • Pasiplaukiojimas valtele šiltuoju metų laiku Vilkokšnio ežere
 • Belaidis WiFi internetas
 • Nemokamos skalbimo paslaugos
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei trims paroms -  rezervacijos atšaukti negalima
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių
 • Poilsio sezono metu (nuo 04.15 iki 09.31) iki 3 nakvynių kuponą galite panaudoti tik sekmadieniais - ketvirtadieniais, nuomojantis namelius 4 nakvynėms - visomis savaitės dienomis. Rudens - žiemos - pavasario metu (nuo 09.31 iki 04.15) kuponus galite panaudoti visomis savaitės dienomis.
 • Taikomas pagalvės mokestis (0.60 Eur. už nakvynę asmeniui nuo 14 metų) į kainą neįskaičiuotas ir mokamas atvykus
 • Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.
 • Atvykimas su gyvūnais galimas. Gyvūnai turi būti vedžiojami su pavadėliu. Paliktos gyvūnų ,,dovanėles" turi būti surinktos. Priemoka gyvūnams 5 Eur./ naktis
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Sodyba Valley house

Sodyba Valley House įsikūrusi Trakų rajone, prie Vilkokšnio ežero. Tai vieta skirta ramiam ir tyliam poilsiui su šeimomis ar draugais. Šalia namų yra įrengtos automobilių aikštelės, lauko kepsninės, pavėsinės.
Sodybos teritorijoje yra kempingas su pavėsinėmis, laužavietėmis, wc, dušu bei įrengtos vietos maudynėms ežere. Aplink sodybą esantys Aukštadvario regioninio parko vaizdai suteikia galimybę grožėtis gamta tiek vasarą, tiek žiemą. Sodybos svečiams yra sudaryti maršrutai, pažintiniai takai pėsčiomis, dviračiais, valtimi bei baidarėmis.
Muziejuje, kuriame yra surinkti senoviniai rakandai, organizuojamos edukacinės programos, pečiuje kepama ruginė duona su natūraliu raugu. Organizuojami etnografiniai mergvakariai.

Papildoma informacija

Poilsis šeimoms (iki 15 asmenų) rąstiniame name su vaizdu į ežerą. Iki ežero 250 m. Namas Nr. 1 - tai šviesūs 4 kambariai, kurių kiekviename yra dušas, wc. Juose rasite dvigulę lovą ir dviaukštę lovą, skirtą vaikų poilsiui. Erdvi virtuvė su visais reikiamais indais ir įrankiais, mikrobangų krosnele, virykle, šaldytuvu, orkaite leis pasirūpinti maistu dėl visų šeimos narių. 

Jaukioje poilsio zonoje mėgausitės ramybe ant minkštų baldų. Lauke išsikepsite sultingą kepsnį lauko kepsninėje. Naudositės belaidžiu internetu.

Poilsis šeimoms (iki 15 asmenų) rąstiniame name su vaizdu į ežerą. Iki ežero 80 m. Name yra 4 kambariai. Kiekviename kambaryje dušas, wc. Juose rasite dvigules ir viengules lovas(15-a miegamųjų vietų). Virtuvėje rasite visus reikiamus indus ir įrankius, mikrobangų krosnelę, viryklę, šaldytuvą, orkaitę. Jaukioje poilsio zonoje mėgausitės ramybe ant minkštų baldų. Lauke išsikepsite sultingą kepsnį lauko kepsninėje. Naudositės belaidžiu internetu.

Poilsis ant Vilkokšnio ežero kranto žvejo namelyje - tinkamas vienai šeimai (iki 6 asmenų). iki ežero 5 m. Namelyje yra 2 kambariai, wc, dušas, skalbimo mašina, sauna (sauna už atskirą mokestį), erdvi virtuvė. Joje rasite visus reikiamus indus ir įrankius, mikrobangų krosnelę, viryklę, šaldytuvą, orkaitę. Namelio jaukioje poilsio zonoje mėgausitės ramybe ant minkštų baldų. Šalia namelio pavėsinė, lauko kepsninė, kurioje galėsite išsikepti sultingą kepsnį. Naudositės belaidžiu internetu.

Kontaktai

Sodyba Valley house

Trakai Piliakalnio g. 12 Žuklijų kaimas Trakų r. (54.51182570,24.69890400)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: