poilsis-dviems-su-pusryciais-vakariene-cover
Poilsis Ilgas galiojimas 14% akcija

Poilsis DVIEMS, su pusryčiais + galimybė rinktis vakarienę

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Jaukus ir ramus poilsis Druskininkuose, skanūs pusryčiai (yra galimybė rinktis pasiūlymus su vakariene) ir vos dešimt minučių pėstute iki centro. Pasinaudokite proga atitrūkti nuo darbų, pakeisti aplinką ir mėgautis kurorto privalumais.

Viešbučio numerius apžiūrėti čia

 • Pusryčiai viešbučio restorane
 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Nemokamas automobilio parkavimas viešbučio aikštelėje
 • 10 procentų nuolaida restorano maisto meniu (netaikoma alkoholiniams gėrimams bei dienos pietums)
 • Galiojimas 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Poilsis DVIEMS asmenims, dviviečiame arba dviviečio liukso numeryje
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos. Panaudoti kuponą galima visus metus.
 • Kuponas negalioja gruodžio 23 iki sausio 5 d.
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Pasiūlymas galioja 2 asmenims
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Atšaukus mažiau nei 72 valandoms - paslaugos teikėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Kurorto mokestis papildomai 1 Eur / nakčiai, pilnamečiam asmeniui, mokamas administracijoje atvykus
 • Pusryčiai įskaičiuoti nuo 9 valandos iki 11:00 valandos darbo dienomis, savaitgaliais nuo 8 iki 11 valandos
 • Jeigu pasirinkote pasiūlymą su vakariene, tai vakarienės laiką reikia suderinti atvykus į viešbutį
 • Gyvūnai papildomai apmokestinami pagal gyvūno svorį: iki 5 kg. – 5 Eur, nuo 5 iki 15 kg. – 10 Eur, nuo 15 kg. – 15 Eur parai
 • Papildomą lova numeryje 13 Eur / nakčiai
 • Vaikams iki 3 metų amžiaus nakvynė nemokama. Vaikams nuo 4 metų amžiaus iki 10 metų - mokestis 10.00 Eur / nakčiai. Vaikams nuo 11 metų amžiaus iki 17 metų amžiaus mokestis 20 Eur / nakčiai

Inza Hotel 3*

Trijų žvaigždučių viešbutis „Inza“ įsikūręs ramioje Druskininkų vietoje, vos už 10 minučių kelio pėstute nuo istorinio centro. Viešbutyje rengta 18 jaukių numerių, atitinkančių visus Jūsų poreikius. Svečiui pageidavus, kambaryje galime pastatyti kūdikio lovelę, virdulį su puodeliais, lygintuvą su lyginimo lenta.  Viešbutyje yra sporto klubas, grožio salonas kuriame galėsite ne tik apsikirpti, pasidaryti manikiūrą/pedikiūrą, bet ir pasinaudoti soliariumu (už papildomą mokestį). Viešbutis taip pat teikia transportavimo ir valyklos paslaugas. Puikus pasirinkimas ieškantiems patogumo ir vertinantiems dėmesingą personalą.

Papildoma informacija

Numeryje rasite 2 viengules arba 1 dvigulę lovą, nemokamą bevielį internetą, plačiaekranį LED televizorių, darbo stalą, atskirą vonios kambarį, šaldytuvą. Svečiui pageidavus, kambaryje viešbučio personalas gali pastatyti kūdikio lovelę, virdulį su puodeliais. Vaizdas į miestą arba į vidinį kiemą.
Kambario dydis 15 m2.

Dviviečio Liukso numeryje rasite 1 dvigulę ,,King size" lovą (yra galimybė pastatyti ir papildomą lovą), poilsio zoną, nemokamą bevielį internetą, plačiaekranį LED televizorių, atskirą vonios kambarį, šaldytuvą. virdulį su puodeliais. Vaizdas į vidinį kiemą.
Kambario dydis 25 m2.

Druskininkai

Pažvelgę į istorijos metraščius, sužinotume, kad Druskininkų kilmė yra susijusi su druska – kuri ankstesniais laikais buvo viena svarbiausių prekių lietuviams ir tik paaiškėjus, kad iš esančių šaltinių druskos daug neišgausi, vietiniai visai atsitiktinai  suprato, kad šalia jų esantys šaltiniai ir mineraliniai vandenys yra gyvybės šaltinis, o miškinga vietovė garantuoja tyrą orą ir sveikatą taip pat ir šiandienos kartoms. Kartu pridėjus gydomąjį purvą, aktyvias laisvalaikio pramogas -  nesunku suprasti kodėl poilsiautojai renkasi šį kurortą.

Atvykus į Druskininkus, vienas pirmųjų lankytinų objektų, galėtų būti nuostabus ,,šokantis'' muzikinis fontanas, kurio muziką ir šokį gali UŽSAKYTI - kiekvienas! Šnekama, kad ,,pašokdinti“ fontaną yra būtina tradicija. Tad išrink fontanui dainą ir šokite kartu! Karštą vasaros dieną aplankykite Druskonio ežerą - tvarkinga aplinka ir įvairių rūšių paukščiai leis pajusti gamtos ritmą. 

Turbūt girdėjote, kad Druskininkai nuostabūs ne tik ant žemės, bet žvelgiant iš viršaus. Tuo nesunku įsitikinti pasinaudojus ,,lynų keltuvu''.  Kultūros mylėtojai taip pat turės iš ko rinktis: senovinių skulptūrų muziejus ,,Grūto parkas“,  gamtos muziejus ,,Girios aidas“, ar ,,Mikolojaus Konstatino Čiurlionio“ memorialinis muziejus. Ir tai tik keletas iš daugybės lankytinų vietų Druskininkuose. Atvyk ir įsitikink!

Kontaktai

Inza Hotel 3*

Druskininkai M. K. Čiurlionio g. 97, LT-66162 Druskininkai (54.01258710,23.98691300)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: