Poilsis Galioja: 10.01-04.30

1-4 nakvynės KARALIŠKUOSE APARATAMENTUOSE, National Hotel 4* viešbutyje, Klaipėdoje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

POILSIS su svetingumo ir autentikos elementais! Pasirinktinai 1-4 nakvynės pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje įsikūrusiame National Hotel 4* viešbutyje su pusryčiais istoriškai ir architektūriškai unikaliame viešbutyje. Jūs apsistotiste elegantiškame ir įvairių menininkų darbais papuoštuose KARALIŠKUOSE APARTAMENTUOSE. Išskirtinės akimirkos ir nepamirštama viešnagė jaukiame boutique stiliaus viešbutyje įskaičiuota!

Gyvensite karališkai įrengtuose viešbučio apartamentuose

 • Pasirinktinai 1-4 nakvynės Klaipėdos senamiesčio centre
 • Prabanga alsuojantis ir su kvapą gniaužiančiais vaizdais KARALIŠKŲ APARTAMENTŲ numeris
 • Gausūs pusryčiai kiekvieną rytą
 • Nemokamas bevielis internetas (Wi-fi)
 • Pasirinktinai vakarienė: užkandis + karštas patiekalas arba karštas patiekalas + desertas
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos
 • Paslauga gali naudotis asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą.
 • Vaikams iki 3 metų apgyvendinimas yra nemokamas
 • Kuponą panaudoti galima nuo 2023.10.01 - 2024.04.30
 • Kuponas galioja visomis dienomis (I-VII)
 • Kuponas negalioja gruodžio 31 d. - sausio 1d.
 • Įskaičiuoti pusryčiai kiekvieną rytą. Gausūs pusryčiai pateikiami švediško stalo principu, darbo dienomis nuo 7 iki 10 val., savaitgaliais nuo 8 iki 11 val.
 • Pasirinkus pasiūlymą su vakariene, meniu ir vakarienės laiką būtina suderinti iš anksto. Vakarienė gali būti patiekiama nuo 19 iki 22 val.
 • Įsiregistruoti ne anksčiau 15val, išsiregistruoti ne vėliau 12 val.
 • Apgyvendinimas su gyvūnais yra galimas. Priemoka gyvūnams 20 Eur naktis (augintiniui suteikimas gultas, maisto indeliai, skanėstai augintiniui). Gyvūnai priimami visi, nepriklausomai nuo veislės ir svorio.

National Hotel 4* Klaipėda

Viešbutis „National“ įsikūręs pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje, yra istoriškai ir architektūriškai unikalus pastatas. 1855 m., prisikėlęs iš pelenų, dabar yra jaukus boutique viešbutis su Klaipėdos praeities dvasia, kuriame puoselėjamos svetingumo tradicijos.

Viešbutyje veikia gastrobaras „Storas katinas“ ilgus metus išlieka viena mėgstamiausių turistų ir vietinių lankytojų vietų. Įsikūręs Klaipėdos senamiesčio širdyje, vos keli žingsniai nuo Teatro aikštės. Savo lankytojus lepina moderniais Europietiškais ir Lietuviškais patiekalais, kurie išsiskiria vietinė ir sezoninė produkcija, patiekiami su šilto svetingumo pojūčiu visiems svečiams.

Papildoma informacija

Viešbučio pastatas yra Klaipėdos istorijos ir architektūros dalis, todėl kiekvienas jo kambarys yra unikalus, skiriasi išdėstymu ir dydžiu. Visus viešbučio kambarius puošia autentiški įvairių menininkų darbai.

Prabangiausias viešbučio kambarys, iš kurio lauko terasos atsiveria kvapą gniaužiantys senamiesčio stogų vaizdai, kambarys yra padalintas į erdvų miegamąjį ir saloną, kurį galima paversti erdve verslo susitikimams arba atskiru kambariu ramiam poilsiui su šeimos nariais. Kokybišką poilsį užtikrins kambariuose esantis bevielis internetas, plokščiaekraniai televizoriai, telefonas, seifas, mini baras, kavos aparatas, rašomasis stalas, rūbų lyginimo reikmenys, šviesai nepralaidžios užuolaidos, elektroninė durų rakinimo sistema, individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys su šildomomis grindimis, burbuline vonia, bide, chalatais, šlepetėmis, plaukų džiovintuvu bei prabangia kosmetika. Kavos – arbatos rinkinys, bei nemokamas mineralinis vanduo svečiams kasdien.

Klaipėda

Miesto istorijos pradžia siekia dar 1252 m. liepos 29 d., kai Vokiečių (Kryžiuočių) ordino vietininkas ir Kuršo vyskupas pasirašė dokumentus, kuriais numatyta prie Dangės upės ir Nemuno įtekėjimo (per Kuršių marias) į jūrą vietos, pastatyti pilį ir miestą. Taip buvo įkurtas miestas, vokiečių vadintas Memeliu (vokiškas Nemuno pavadinimas), o baltų – KLAIPĖDA, kuris iki pat šių dienų yra užkariavęs dalį kiekvieno keliautojo širdies. 

Pajūryje gausu skirtingų paplūdimių, tačiau geriausi Klaipėdos paplūdimiai būtų šie: Girulių, Melnragės I ir II bei Smiltynės I ir II paplūdimiai. Pastaruosius (Smiltynės) pasieksite tik persikėle keltu, tačiau tai papildomas prieskonis paplūdimio poilsiui. Nepamirškime ir lankytinų objektų, tokių kaip garsusis burlaivis ,,Meridianas'', ,,Bastioninių įtvirtinimų kompleksas'', įvairios skulptūros išsibarsčiusios po visą Klaipėdos senamiestį, parkai bei pažintiniai takai, visai šalia esanti ,,Olando kepurė'' ir dar daugybę kitų lankytinų vietų. Ar pasiruošęs atrasti Klaipėda iš naujo?!

Kontaktai

National Hotel 4* Klaipėda

Klaipėda Žvejų g.21, Klaipėda, LT-91247 (55.70868270,21.13148840)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: