poilsis-sodeliskiu-sodyboje-cover
Įdomu poilsiauti

Poilsis Sodeliškių dvare su pusryčiais ir baseinų erdve

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Kokybiškas 1-2 nakvynių poilsis Sodeliškių dvaro sodyboje Biržų rajone, standartiniame numeryje su pusryčiais, apsilankymu baseinų erdvėje, kurioje rasite baseiną su šalia esančia kaskada, turinčią stiprią vertikalią srovę, geizerį ir sūkurinę vonią - turinčią dviejų tipų purkštukus. Taip pat į kelialapį įskaičiuotas apsilankymas ,,Buities muziejuje" (muziejaus aprašymas ir nuotraukos žemiau), apžiūra teritorijoje esančių gyvūnų tokių kaip alpakos, elniai, danieliai, muflonai,  bei galėsite naudotis  lauko multifunkcine sporto aikštele ir lauko treniruokliais.  Šios paslaugos įskaičiuotos į bet kurį pateiktą pasiūlymo variantą žemiau.

Papildomai galite rinktis pasiūlymus su įskaičiuotu ir apsilankymu ,,Senovinės technikos muziejuje".

Šie pasiūlymai galioja tik iki balandžio 1 d. Tad nedelskite ir mėgaukitės kokybišku poilsiu su įdomiomis kultūrinėmis pramogomis.

 • 1-2 nakvynės standartiniame numeryje
 • Apsilankymas ,,Buities muziejuje"
 • Pusryčiai - karštas patiekalas, šaltų užkandžių švediškas stalas, kava, arbata
 • Baseino ir sūkurinės vonios erdvė (3 val.)
 • Lauko multifunkcinė sporto aikštelė
 • Lauko treniruokliai
 • Nemokamas bevielis internetas (WI-Fi)
 • Nemokama automobilio stovėjimo aikštelė
 • Kelialapis galioja iki balandžio 1 d.
 • Pasirinktinai pirtis ir bilietas į ,,Senvinės technikos muziejų"
 • Būtina išankstinė rezervacija vėliausiai prieš 3 paras iki norimos atvykimo datos
 • Rezervaciją atšaukti galima likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervacijos pradžios
 • Kelialapis galioja 12 mėnesių
 • Kelialapiu galima pasinaudoti visomis dienomis (1-VII)
 • Pusryčiai patiekiami nuo 8:30 iki 11:00 val.
 • SPA zona veikia nuo 8:00 iki 23:00 valandos. SPA zonos lankymo laikas paskiriamas pagal sodybos užimtumo grafiką vakare arba ryte.
 • Pirties  nuoma 3 val. -  35 Eur.
 • Atvykimas  nuo 14:00 val, išvykimas iki 12:00 val.
 • Kūdikio lovelė papildomai 5 Eur už naktį
 • Gyvūnai įleidžiami iki 10kg. Papildomas mokestis atvykstant su gyvūnais - 10 Eur už naktį

Sodeliškių dvaro sodyba

Sodeliškių Dvaro sodyba – tai pramogų, poilsio ir apgyvendinimo  kompleksas.  Šioje ramybės oazėje susitinka ir nuostabiai dera praeities bei dabarties laikas. Jūsų laukia unikali vieta,  kai vienu metu galite grožėtis modernia, šiuolaikiškai įrengta sodyba su SPA zona, konferencijų sale ir viešbučiu, o šalia aplankysite autentišką aukštaitiškos sodybos ansamblį. 

Dvaro sodybos išskirtinumas – lankytojus viliojantis ,,Senovinės technikos muziejus". Taip pat elniai, danieliai, muflonai, alpakos. Be malonaus poilsio ir patogios nakvynės sodyba siūlo ekskursijas po muziejus, edukacinę programą „Grūdo kelias“, multifunkcinę teniso, tinklinio, krepšinio, mini futbolo sporto aikštelę. Yra vaikų žaidimų aikštelė, nemokamas Wi-fi visoje sodybos teritorijoje, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viskas skirta kokybiškam poilsiui Biržuose.

Papildoma informacija

Jūsų poilsis bus ne tik malonus bet ir įdomus. Susipažinkite plačiau su laukiančiomis pramogomis.

Atsipalaiduokite šiuolaikiškuose standartiniuose kambariuose. Juose rasite patogią lovą su balta patalyne ,  plaukų džiovintuvą, plačiaekranį TV, dušą ir higienos reikmenis. Pusryčiams - karštas patiekalas, šalti užkandžiai, kava, arbata. Mūsų išskirtinumas - su meile pagaminti įvairūs patiekalai su elniena.

Pilno ansamblio autentiška Aukštaitijos sodyba Biržų rajone, kurią sudaro: dviejų galų gyvenamasis namas, klojimas su arkliniais rakandais, veikianti kalvė, senovinė klėtis su senoviniais daiktais ir rakandų kolekcijomis. Tvartelis su naminiais gyvūnėliais, senovinis svirtinis šulinys, rūsys ir pirtelė, kurioje gaminamas autentiškas biržietiškas alus, turintis tautinio paveldo sertifikatą. Taip pat, vienintelis Lietuvoje veikiantis senovinis 1924 m. vėjo malūnas.

Rasite 12 metrų ilgio ir 6 metrų pločio baseinas su kaskada, stipria vertikalia srove, geizeriu. Sūkurinė vonia yra su dviejų tipų purkštukais. Baseine vanduo valomas jonizavimo ir elektrolizės būdu, bei filtrų, infraraudonųjų šviesų pagalba. Iš natūralių druskų išgaunamas chloras. Šalia įrengti persirengimo kambariai su dušais ir tualetais. Užsisakius nakvynę, nemokamai apsilankysite baseine su sūkurine vonia.

Už papildomus 35 Eur, galėsite išsinuomotį pirtį - rusišką, suomišką ar turkišką pirtį su himalajų druskų lietumi, šviesų ir kvapų terapija.

Atvykę į Sodeliškių dvaro sodyba, galite apžiūrėti nuostabias alpakas, danielius, elnius ir muflonus.

Muziejuje pamatysite traktorių raidą nuo garo traktorių iki senovinių traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių, bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių, senovinių radijų, vaikiškų vežimėlių, žaislų ir kitas kolekcijas.

Kontaktai

Sodeliškių dvaro sodyba

Biržai Sodeliškių gatvė 1A, Sodeliškių k., (56.29115450,24.63818960)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: