poilsis-pazaislio-park-hotel-su-gausiais-puryciais-ir-vakariene-cover
Romantika

Poilsis Pažaislio Park Hotel su gausiais pusryčiais ir vakariene

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

1-2 arba 7 nakvynių poilsis 3* Pažaislio Park Hotel įspūdinguose apartamentuose

Itin populiarus romantiškas poilsis viešbutyje ,,Pažaislio Park Hotel" netoli Kauno marių ir Pažaislio vienuolyno! Tavęs laukia 1-2 arba 7 nakvynių poilsis pasirinktinai standartiniame, Delux arba LUX klasės kambariuose su gardžiais pusryčiais bei vakariene iš trijų patiekalų, pasirenkant iš gausaus europietiško ar kiniško patiekalų meniu!

Ramybe ir romantika alsuoja Pažaislio Park viešbutis ir jo aplinka. Modernūs šiuolaikiniai standartiniai, Delux: ,,Asia", ,,Venecia" ir LUX klasės: ,,Paris", ,,Moulin Rouge" kambarių stiliaus baldai, interjero detalės ir paveikslai gaubia išskirtine nuotaika ir atmosfera. 

Kauno marių regioniniame parke yra daug vietų pasivaikščiojimams! Vos už kelių kilometrų nuo viešbučio yra Pakalniškių pažintinis takas, o per 15–25 minutes automobiliu pasieksi dar ir Dubravos rezervatinės apyrubės pažintinį, Žiegždrių geologinį bei Arlaviškių pažintinį takus, Kadagių slėnį. 

Čia galima ne tik turiningai praleisti laiką, pasivaikščioti ir pailsėti gamtoje, bet ir pasigrožėti XVII a. baroko architektūros paminklu – Pažaislio vienuolynu.

 • Gausūs pusryčiai viešbučio restorane 
 • Trijų patiekalų vakarienė iš gausaus europietiško ir kiniško patiekalų meniu
 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Nemokamas automobilio parkavimas viešbučio aikštelėje
 • Kavos ir arbatos rinkiniai kambaryje
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Kuponas negalioja gruodžio 07.29 ir 12.31 dienomis
 • Įsigijus kuponą, būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti ne mažiau kaip prieš 3 dienas iki numatytos atvykimo dienos. Mažiau nei 3 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
 • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti tokia sudėtimi norintys apsistoti: 2 asmenys, 2+1 vaikas, 2+2 vaikai
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Įsiregistravimas - nuo 14:00val., išsiregistravimas - iki 12:00val. Galimas ankstesnis ir vėlesnis į/išsiregistravimas, jei neužimti kambariai
 • Miesto mokestis papildomai 1 Eur. / nakčiai pilnamečiams asmeniui mokamas atvykus registratūroje
 • Įskaičiuoti pusryčiai pateikiami nuo 7.00 iki 11:00, vakarienė iš 3 patiekalų - iki 21:30
 • Vaikų politika: jei vaikui iki 2.99 metų, miegant su tėvais nemokamai, vaikiška lovytė suteikiama nemokamai; jei vaikui nuo 3 iki 12.99 metų, miegant su tėvais 10 Eur./naktis, miegant atskiroje lovoje 15 Eur./naktis; Vaikams pusryčiai įskaičiuoti. Jei vaikui 13 metų ir daugiau – vaikas skaičiuojamas kaip pilnas 3 asmuo.
 • Atvykimas su gyvūnais negalimas
 • Pirčių kompleksas nėra įskaičiuota į kupono kainą. Kaina - 60 Eur./ 1,5 val. Pirčių zona veikia nuo 8 iki 23 val.

Pažaislis Park Hotel 3*

Pušyne, prie Kauno marių, netoli Pažaislio vienuolyno, svečius pasitinka pramogų ir paslaugų kompleksas - viešbutis "Pažaislis Park Hotel" ir restoranas "Svarstyklės". Išskirtinį viešbučio interjerą kuria skirtingais stiliais įrengti kambariai bei sienas puošiantys paveikslai. Restorane esančios freskos sukuria Italijos, Toskanos regiono atmosferą. Restorane siūloma trijų virtuvių - europietiškos, kiniškos ir Indian Grill&Wok - patiekalų. Viešbutyje sukurta aplinka nuo moderno iki klasikos. Daug paveikslų, dekoracijų, puošnių detalių. Viešbutyje yra 10 skirtingų kambarių. Liukso klasės kambariai "Paryžiumi", "Mulen Ružu", "Venecija" - kiekviename atitinkamo stiliaus baldai, paveikslai. Lux kambariuose yra sukūrinės vonios, wifi, išmanūs televizoriai, chalatai ir visa kita, kas reikalinga poilsiui. Pirčių komplekse "Toskana" įrengtos trys pirtys (sauna, biosauna, infrasauna). Privačioje pirtyje ilsėsitės tik Jūs.

Papildoma informacija

Viešbučio standartinių, Delux ir LUX klasės kambarių aprašymai pateikti žemiau

Atsipalaiduokite šiuolaikiškuose standartiniuose kambariuose, suprojektuotuose šviesiomis ir jaukiomis spalvomis. Juose rasite patogią lovą su baltos spalvos patalynės užvalkalais, kavos ir arbatos ruošimo rinkinį, seifą, plaukų džiovintuvą, išmanųjį TV, bei dušą su higienos reikmenimis. Pabuskite prie mūsų firminių, gausių, tik Jums paruoštų pusryčių ir prisijunkite prie nemokamo belaidžio interneto.

Atsipalaiduokite išskirtiniuose kambariuose: ,,Asia", ,,Venecia". Juose rasite patogią lovą su baltos spalvos patalynės užvalkalais, kavos ir arbatos ruošimo rinkinį, seifą, plaukų džiovintuvą, išmanųjį TV, Mini barą, sukūrinę vonią su higienos reikmenimis. Pabuskite prie mūsų firminių, gausių, tik Jums paruoštų pusryčių ir prisijunkite prie nemokamo belaidžio interneto.

Atsipalaiduokite išskirtiniuose kambariuose: "Paris", "Moulin Rouge". Juose rasite antikvarinius baldus, patogią lovą su baltos spalvos patalynės užvalkalais, kavos ir arbatos ruošimo rinkinį, seifą, plaukų džiovintuvą, išmanųjį TV, bei dušą ir sūkurinę vonią su higienos reikmenimis. Pabuskite prie mūsų firminių, gausių, tik Jums paruoštų pusryčių ir prisijunkite prie nemokamo belaidžio interneto.

Pirčių kompleksą „Toskana“ sudaro trys pirtys:
 - suomiška sausa pirtis „Elegance“ (90 °C);
 - garinė bio sauna „Kivi“ su žadeitos akmenimis (70 °C, drėgmė – 50%);
 - infraraudonųjų spindulių sauna (50 °C), kurioje yra vaizdo ir garso aparatūra.

Taip pat komplekse yra šalto vandens šulinukas kojoms, šalto vandens kibiras, dušai bei poilsio salė su gultais ir rankšluosčiais.

Restorane esančios freskos sukuria Italijos, Toskanos regiono atmosferą. Restorane siūloma trijų virtuvių - europietiškos, kiniškos ir Indian Grill&Wok - patiekalų.

Kontaktai

Pažaislis Park Hotel 3*

Kaunas T. Masiulio g. 18e, Kaunas (54.88424860,24.00709710)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone