poilsis-kalniaus-sodyboje-2-asmenims-su-jodinejimo-ar-biciu-terapijos-pasirinkimu-cover
Poilsis

Poilsis ,,Kalniaus'' sodyboje, 2 asmenims, su jodinėjimo ar bičių terapijos pasirinkimu!

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

1-2 nakvynių poilsis gamtoje, Kalniaus sodyboje. Jūsų laukia kvapni ryto migla, besisklaidanti ežero fone, bundanti gamta ir žirgų kanopų dundesys pasigirstantis už eglynėlio – šis jaukus gamtos kampelis tiks visiems norintiems pajusti ežero vėsą karštą vasaros dieną, ar jaukiai ir šiltai pailsėti snieguotą žiemą, pamąstyti, pagauti tyloje gimusią gerą idėją ar tiesiog pasimėgauti komfortu, kurį rasite Kalniaus sodyboje.

Galėsite rinktis vieną iš trijų skirtingų namelių, kurie atitolę vienas nuo kito apie 50 metrų atstumu, su privačia erdve, terasa, bei visais patogumais (šašlykinė, virtuvė su įranga, dušas, rankšluosčiai, patalynė, plaukų džiovintuvas).  Kartu galėsite pasirinkti pasiūlymus su jodinėjimu ar bičių terapija.

Apsilankykite ir pajauskite begalinę ramybę ir jauskitės laimingi!

 • Grilius ir vienas nemokamas malkų glėbys (7-10 malkų)
 • Automobilio statymas prie namelio
 • Terasa
 • Pasirinktinai 1 arba 2 nakvynės, privačiame namelyje, gamtos apsuptyje
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Vaikams iki 5 metų amžiaus nakvynė nemokama.
 • Įsiregistravimas nuo 14:00 valandos.  Išsiregistravimas iki 12:00 valandos. Tylos laikas nuo 22:00 iki 08:00 val.
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Kuponą galite panaudoti visomis dienomis (I-VII)
 • Rezervacija atšaukti galima likus ne mažiau kaip 10 parų iki užsakytos datos. Jeigu iki rezervacijos yra likę 5-9 dienos, galimas tik datos keitimas. Jeigu yra likę 4 dienos ir mažiau iki rezervuotos datos, atšaukus rezervaciją, paslaugos teikėjas pasilieką teisę anuliuoti kuponą. Kuponas tampa panaudotas.
 • Apgyvendinimas su gyvūnais – už papildomą 10 Eur mokestį

Kalniaus sodyba

Privatumas, miškas, ežeras ir žirgai - tai elementai įkomponuojantys šią ramią vietą.

Kalnaus sodyba - jau daugelį metų puoselėjamas gamtos kampelis, kurio grožiu norėjome pasidalinti su visais.  Nuo pirmos minutės jausitės tarsi namuose, o išskirtinis dizainas suteiks šilumos ir jaukumo pojūtį.

Erdvūs kambariai sukuria unikalią atmosferą bei atveria nuostabius vaizdus į ežerą.  Atsipalaiduokite ir mėgaukitės gamtos grožiu bei komfortu Lietuvos pajūrio regione. 

Papildoma informacija

Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris nė karto nebūtų svajojęs apie sėdėjimą ant nuostabaus žirgo, jodinėjimą gamtoje ar pašėlusį lėkimą laukais... Mėgstate žirgus ar norite pajausti laisvės pojūtį? Galte užsisakyti nakvynę, su jodinėjimu žirgu.

Tai unikali galimybė atiskratyti streso, nurimti, subalansuoti savo mintis ir emocijas gulint specialiame namelyje, kai po jumis dūzgia tūkstančiai bičių. Tai ne tik ramina, tačiau atkuria pažeistus biolaukus, stiprina įmunitetą, subalansuoja nervų sistemą, endokrininę sistemą, gerina kraujotaką ir padeda kvėpavimo sutrikimų turintiems asmenims! Tai yra visiškai saugu, nes jokio atviro kontakto su bitėmis nėra, tačiau namelis sukurtas taip, kad jus pasiektų bičių skleidžiamos mikro vibracijos, kvapai bei šiluma. Po kiekviena lova yra įsikūrusios po tris bičių šeimas, kurios gyvena įprastą gyvenimą, rinkdamos ir lipdydamos medų į mažus koriukus. Vienoje bičių šeimoje gyvena apie 50-60 tūkstančių bičių, o po vienu gultu dūzgia šimtai tūkstančių bitučių darbininkių. Terapijos metu atsistato žmogaus psichoemocinė būsena, ko pasekoje didėja produktyvumas, audinių regeneracijos procesai bei stiprėja imunitetas.

Aromaterapija.

Avilio skleidžiama aromaterapija prisotinta propoliu, vaško kvapais ir augaline medžiaga vadinama fitoncidais (angl.phytoncids – antimikrobinių savybių turinčios medžiagos, kurias į aplinką išskiria augalai). Dėl šių priežasčių avilio terapija yra labai veiksmingas būdas imunitetui stiprinti. Pro nedideles skylutes iš avilio į kambarėlį sklinda kvapai. Gulintysis užuodžia medų, bičių pikį, vašką, žiedadulkių ekstraktus.

Bičių keliamos vibracijos – tarsi masažas.

Gulint jus veiks bičių keliama vibracija, kurios diapazonas yra identiškas žmogaus skleidžiamiems virpesiams. Kai mūsų energetinis biolaukas sutrikęs mes jaučiamės išsiderinę, išsekę psichiškai ir fiziškai, prie mūsų limpa įvairios ligos. Tai tarsi specifinis virpesių ir šilumos masažas, kurį pripildo ir bičių skleidžiama aromaterapija, po kurios atkuriama nuolatinių stresų kamuojama nervų sistema, žmogaus biolaukai, suaktyvėja kraujotaka. 

Ilgainiui esant stresinėje būklėje organizmas išsibalansuoja ir tampa neatsparus ligoms.

Rekomenduojama vieno seanso trukmė – valanda, tačiau jau po pusvalandžio gulintysis pajus vibracijų ir šilumos poveikį. Avilyje visą laiką būna apie 35-36 laipsniai šilumos. Net uždėjęs ranką ant medinių lovos lentų gali pajusti avilio šilumą. Ji persiduoda ir žmogui. Gulėjimas virš dūzgiančių bičių taip pat atpalaiduoja nervų sistemą, ramina. Tokia terapija ypatingai naudinga depresiją išgyvenantiems žmonėms, taip pat turintiems miego sutrikimų. Miego metu pailsi ir atsistato žmogaus nervų sistema, atsistato raumenys ir kitų organų veiklos, todėl ilgainiui esant stresinėse būklėse organizmas išsibalansuoja ir tampa neatsparus ligoms, nebesugeba su jomis susidoroti, todėl bičių terapija bus jums labai naudinga, jeigu jaučiate, kad net pamiegoję jaučiatės pavargę, nepailsėję. 

Namelyje galėsite pailsėti nuo Gegužės pradžios iki Rugsėjo pabaigos, kol bitės susiruoš žiemoti.

INDIKACIJOS: Nusilpęs imunitetas, kraujotakos sutrikimai, endokrininės sistemos sutrikimai, nervų sistemos sutrikimai, aukštas/žemas kraujospūdis, stresas, depresija

Kontaktai

Kalniaus sodyba

Kretinga Barkelių g. 3, Barkeliu kaimas (56.01592790,21.30593300)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: