Poilsis 36% akcija

1-2 nakvynės ŠEIMAI su pusryčiais ir pirčių baseinų erdve

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

ŠEIMOS ATOSTOGOS!  Mėgaukitės 1-2 nakvynių šeimyniniu poilsiu Druskininkuose, svetingame Galia 3+* viešbutyje, su pusryčiais ir rytiniu apsilankymu viešbučio pirčių ir baseinų erdvėje.

 • 1-2 nakvynės šeimai (2+1 arba 2+2)
 • Pusryčiai kas rytą kiekvienam asmeniui (švediškas stalas)
 • Kiekvienos dienos rytinis apsilankymas viešbučio baseino ir pirčių komplekse
 • Vėlyvas išvykimas (Iš anksto suderinus su administracija);
 • Nemokamas Wi-fi
 • Nemokamas automobilio parkavimas
 • Knygos, spauda viešbučio fojė
 • Rytinis apsilankymas viešbučio baseino ir pirčių komplekse
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 48 valandos iki rezervuotos datos
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Vaikams iki 2.99 metų apgyvendinimas nemokamas
 • Kelialapį panaudoti galite iki 2023.12.18
 • Kelialapis negalioja laikotarpyje 2023.06.01 - 2023.09.30;
 • Įsiregistravimas ne anksčiau 14 val., o išvykimas ne vėliau 11 val.
 • Pusryčiai patiekiami darbo dienomis nuo 8 iki 10 val., savaitgaliais nuo 8 iki 11 val.
 • Baseino ir pirčių komplekso rytinis darbo laikas: I-VII nuo 8:00 iki 11:00 val.
 • Kurorto mokestis - 1 Eur/asm. (nuo 18 metų)/1 nakvynei (mokama viešbučio registratūroje)
 • Atvykimas su gyvūnais galimas (iš anksto suderinus). Gyvūnams iki 5kg kaina 16 Eur, sunkesniems negu 5 kg ir didesniems gyvūnams paros kaina 20 Eur

Galia Hotel 3+*

Druskininkų kurorto senamiestyje, visai šalia miesto centro, įsikūręs Galia 3+ viešbutis siūlo patogius ir erdvius numerius, o viešbučio kavinėje galėsite pasimėgauti gardžiais patiekalais.  Atsipalaiduoti svečiams siūloma baseine, sūkurinėje vonioje ir saunoje. Viešbutyje rasite jaukią konferencijų salę. Šalia viešbučio yra automobilių stovėjimo vietos.

Papildoma informacija

Jūsų laukia jaukus karalienės numeris.

Visi šio tipo kambariai svečiams siūlomi su balkonais ir be. Kambarių plotai nuo 29 m² iki 41 m². Kiekviename kambaryje tiesioginė telefono linija, kabelinė televizija, kondicionieriai, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), darbo stalas, kėdės, mini šaldytuvas, vonios kambariai su dušu, plaukų džiovintuvas. Galima rinktis numerį su viena dvigule lova arba dviem atskiromis lovomis. Mini liukso tipo kambariai pritaikyti gyventi 2 asmenims, tačiau juose gali apsistoti ir 3, 4 amenų šeima – pastatoma papildoma lova ir (arba) kūdikio lovelė

Visi Karališko dydžio numeriai su balkonais. Numerį sudaro vienas didelis kambarys - dydis nuo 33 m² iki 48 m². Kiekviename kambaryje tiesioginė telefono linija, kabelinė televizija, kondicionieriai, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), darbo stalas, kėdės, mini šaldytuvas, vonios kambariai su dušu, plaukų džiovintuvas, virdulys. Galima rinktis numerį su viena dvigule lova arba dviem atskiromis lovomis. Liukso tipo kambariai pritaikyti gyventi 2 asmenims, tačiau juose gali apsistoti ir 3, 4 asmenų šeima – pastatoma papildoma lova ir/ arba kūdikio lovelė

Druskininkai

Pažvelgę į istorijos metraščius, sužinotume, kad Druskininkų kilmė yra susijusi su druska – kuri ankstesniais laikais buvo viena svarbiausių prekių lietuviams ir tik paaiškėjus, kad iš esančių šaltinių druskos daug neišgausi, vietiniai visai atsitiktinai  suprato, kad šalia jų esantys šaltiniai ir mineraliniai vandenys yra gyvybės šaltinis, o miškinga vietovė garantuoja tyrą orą ir sveikatą taip pat ir šiandienos kartoms. Kartu pridėjus gydomąjį purvą, aktyvias laisvalaikio pramogas -  nesunku suprasti kodėl poilsiautojai renkasi šį kurortą.

Atvykus į Druskininkus, vienas pirmųjų lankytinų objektų, galėtų būti nuostabus ,,šokantis'' muzikinis fontanas, kurio muziką ir šokį gali UŽSAKYTI - kiekvienas! Šnekama, kad ,,pašokdinti“ fontaną yra būtina tradicija. Tad išrink fontanui dainą ir šokite kartu! Karštą vasaros dieną aplankykite Druskonio ežerą - tvarkinga aplinka ir įvairių rūšių paukščiai leis pajusti gamtos ritmą. 

Turbūt girdėjote, kad Druskininkai nuostabūs ne tik ant žemės, bet žvelgiant iš viršaus. Tuo nesunku įsitikinti pasinaudojus ,,lynų keltuvu''.  Kultūros mylėtojai taip pat turės iš ko rinktis: senovinių skulptūrų muziejus ,,Grūto parkas“,  gamtos muziejus ,,Girios aidas“, ar ,,Mikolojaus Konstatino Čiurlionio“ memorialinis muziejus. Ir tai tik keletas iš daugybės lankytinų vietų Druskininkuose. Atvyk ir įsitikink!

Kontaktai

Galia Hotel 3+*

Druskininkai Dabintos g. 3, LT-66111 Druskininkai (54.02185350,23.96632800)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: