Poilsis 36% akcija

Poilsis Galia 3* viešbutyje DVIEMS su pusryčiais ir rytiniu apsilankymu pirčių ir baseino erdvėje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Pailsėkite nuo darbų ir kasdienybės! 2 nakvynės Druskininkuose DVIEMS, svetingame ir ramioje vietoje esančiame Galia 3* viešbutyje su pusryčiais ir rytiniu apsilankymu pirčių ir baseinų erdvėje. 

 • Pasirinktinai 1-2 nakvynės
 • Pusryčiai kas rytą kiekvienam asmeniui (švediškas stalas)
 • Rytinis apsilankymas pirčių ir baseino erdvėje (nurodytu laiku) - 2 asm.
 • Nemokamas Wi-fi
 • Nemokamas automobilio parkavimas
 • Vėlyvas išvykimas (Iš anksto suderinus su administracija)
 • Knygos, spauda viešbučio fojė
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 48 valandos iki rezervuotos datos
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Vaikams iki 2.99 metų apgyvendinimas nemokamas
 • Kelialapį panaudoti galite iki 2023.012.18
 • Kelialapis negalioja šventines dienas ir vasaros laikotarpiu nuo 2023.06.09. iki 2023.09.17.
 • Kelialapis negalioja
 • Įsiregistravimas ne anksčiau 14 val., o išvykimas ne vėliau 11 val.
 • Pusryčiai patiekiami darbo dienomis nuo 8 iki 10 val., savaitgaliais nuo 8 iki 11 val.
 • Baseino ir pirčių komplekso rytinis darbo laikas: I-VII nuo 8:00 iki 11:00 val.
 • Kurorto mokestis - 1 Eur/asm. (nuo 18 metų)/1 nakvynei (mokama viešbučio registratūroje)
 • Atvykimas su gyvūnais galimas (iš anksto suderinus). Gyvūnams iki 5kg kaina 16 Eur, sunkesniems negu 5 kg ir didesniems gyvūnams paros kaina 20 Eur

Galia Hotel 3+*

Druskininkų kurorto senamiestyje, visai šalia miesto centro, įsikūręs Galia 3+ viešbutis siūlo patogius ir erdvius numerius, o viešbučio kavinėje galėsite pasimėgauti gardžiais patiekalais.  Atsipalaiduoti svečiams siūloma baseine, sūkurinėje vonioje ir saunoje. Viešbutyje rasite jaukią konferencijų salę. Šalia viešbučio yra automobilių stovėjimo vietos.

Papildoma informacija

Mėgaukitės poilsiu standartiniame

Erdvus, jaukūs kambarys su balkonu. Kambario plotas nuo 21 m² iki 26 m². Kiekviename kambaryje tiesioginė telefono linija, kabelinė televizija, kondicionierius, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), darbo stalas, kėdės, mini šaldytuvas, vonios kambaryje dušas, plaukų džiovintuvas. Galima rinktis numerį su viena dvigule lova arba dviem atskiromis lovomis. Dviviečiai kambariai pritaikyti gyventi 2 asmenims, tačiau juose gali apsistoti ir 3 amenų šeima – pastatoma papildoma lova arba kūdikio lovelė.

Visi šio tipo kambariai svečiams siūlomi su balkonais ir be. Kambarių plotai nuo 29 m² iki 41 m². Kiekviename kambaryje tiesioginė telefono linija, kabelinė televizija, kondicionieriai, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), darbo stalas, kėdės, mini šaldytuvas, vonios kambariai su dušu, plaukų džiovintuvas. Galima rinktis numerį su viena dvigule lova arba dviem atskiromis lovomis. Mini liukso tipo kambariai pritaikyti gyventi 2 asmenims, tačiau juose gali apsistoti ir 3, 4 amenų šeima – pastatoma papildoma lova ir (arba) kūdikio lovelė

Druskininkai

Pažvelgę į istorijos metraščius, sužinotume, kad Druskininkų kilmė yra susijusi su druska – kuri ankstesniais laikais buvo viena svarbiausių prekių lietuviams ir tik paaiškėjus, kad iš esančių šaltinių druskos daug neišgausi, vietiniai visai atsitiktinai  suprato, kad šalia jų esantys šaltiniai ir mineraliniai vandenys yra gyvybės šaltinis, o miškinga vietovė garantuoja tyrą orą ir sveikatą taip pat ir šiandienos kartoms. Kartu pridėjus gydomąjį purvą, aktyvias laisvalaikio pramogas -  nesunku suprasti kodėl poilsiautojai renkasi šį kurortą.

Atvykus į Druskininkus, vienas pirmųjų lankytinų objektų, galėtų būti nuostabus ,,šokantis'' muzikinis fontanas, kurio muziką ir šokį gali UŽSAKYTI - kiekvienas! Šnekama, kad ,,pašokdinti“ fontaną yra būtina tradicija. Tad išrink fontanui dainą ir šokite kartu! Karštą vasaros dieną aplankykite Druskonio ežerą - tvarkinga aplinka ir įvairių rūšių paukščiai leis pajusti gamtos ritmą. 

Turbūt girdėjote, kad Druskininkai nuostabūs ne tik ant žemės, bet žvelgiant iš viršaus. Tuo nesunku įsitikinti pasinaudojus ,,lynų keltuvu''.  Kultūros mylėtojai taip pat turės iš ko rinktis: senovinių skulptūrų muziejus ,,Grūto parkas“,  gamtos muziejus ,,Girios aidas“, ar ,,Mikolojaus Konstatino Čiurlionio“ memorialinis muziejus. Ir tai tik keletas iš daugybės lankytinų vietų Druskininkuose. Atvyk ir įsitikink!

Kontaktai

Galia Hotel 3+*

Druskininkai Dabintos g. 3, LT-66111 Druskininkai (54.02185350,23.96632800)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: