Nepamirštama Galioja vasara

Penkių dienų (4 nakvynių) plaukimas Nemo plaustu, su įskaičiuotu pilnu maitinimu ir pramogomis

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Unikalu, įdomu ir nepamirštama!  Penkių dienų (4 nakvynių) plaukimas 160m2 dydžio Nemo plaustu  su 4 nakvynėms (plauste yra 12 vienviečių kambarių + 2 vietos palapinėje), pilnu maitinimu, įvairiomis pramogomis (baidarės, žvejyba, naktinė ugnis, gyva muzika, garinė pirtis) ir lankytinu vietų apžiūra (muziejai, pilys ir piliakalniai, vienuolynai ir kiti kultūriniai objektai).  

Dievinate komfortišką poilsį? Norite atitrūkti nuo kasdienės aplinkos, pabūti su savimi, užmegzti naujas pažintis, susirasti naujų draugų ar tiesiog suartėti su gamta?  Pasirinkite plaukimą Nemo plaustu, kuris ne šiaip plaukimas, o tikras mėgavimasis upės tėkme, gyva gamta, ramybe ir poilsiu. Plaukdami sustosite ir aplankysite muziejus, pilis ir piliakalnius, vienuolynus ir kitus kultūrinius objektus.

Šiame pasiūlyme maršrutai pateikti 5 dienų (4 nakvynių). Jeigu norite rinktis trumpesnius maršrutus ar datas SPAUSKITE ČIA.

Maršrutai (PLATESNIUS MARŠRUTŲ APRAŠYMUS, NUOTRAUKAS RASITE ŽEMIAU)

Su vienu nupirktu kelialapiu, galite rinktis bet kurį maršrutą.

Penkių dienų (4 nakvynių plaukimas) pasirinktu maršrutu.
NEMO 10 – CIVILIZACIJOS LOPŠYS - Nemuno – Nevėžio santaka, Pyplių piliakalnis, Kačergine, Zapyškis, Kulautuva, Paštuvos piliakalnis, Jaučiakių piliakalnis, Vilkija, Ringovės piliakalnis, Žemosios panemunes parkas, Dubysos santaka, Seredžiaus II piliakalnis, Ilguvos Šv. Kryžiaus atradimo bažnycia, Ilguvos dvaras, Veliuonos piliakalnis, Veliuonos krašto dvaras, Veliuonos Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.
STARTAS: Liepos 23 d., 10:00 val. Kauno žiemos uostas
FINIŠAS: Liepos 27 d., 12:00 val. Veliuona

NEMO 12 – MAŽOJI LIETUVA - Viešvilė, žygis baidarėmis, Upė Jūra, Upė Marguva, Bitėnai, Martyno Jankaus muziejus, Mažosios Lietuvos paveikslų sodas, Baltųjų gandrų kolonija
STARTAS: Rugpjūčio 6, 10:00 val. Smalininkai
FINIŠAS: Rugpjūčio 10, 12:00 val. Panemunė

NEMO 13 – NEREGĖTAS NEMUNAS -  Sovetsk miestas (Kaliningrado sritis, Rusija), Žygis baidarėmis I, Žygis baidarėmis II, Žygis baidarėmis III, Dvaras FARENHAUS AM SEE, Žygis baidarėmis IV, Rusnė.
STARTAS: Rugpjūčio 13 d., 10:00 val. Panemunė
FINIŠAS: Rugpkūčio 17 d., 12:00 val. Rusnė

NEMO 15 – MINIJOS LEGENDOS - Rusnė, Uostadvaris, Mingės kaimas, upė Minija, Uostadvario švyturis, Kintai, Vydūno muziejus, Kintų Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčia, Sakūčiai, Lankupiai, Ilgiausias kabantis tiltas Lietuvoje.
STARTAS: Rugpjūčio 23 d., 10:00, Rusnė
FINIŠAS: Rugpjūčio 25 d., 16:00, Lankupiai

Nemo plaukimai - tai atgaiva kūnui ir sielai. Lietuvos gamtos ir kultūros pažinimas. Suartėjimas su savimi ir gamta. Nepamirštama vasaros kelionė Lietuvoje!

 • Pasirinktas maršrutas
 • Penkios dienos (4 nakvynės) plauste
 • Pilnas maitinimas
 • Karštas dušas
 • Biotualetas
 • Elektra
 • Baidarės
 • Žvejyba
 • Naktinė ugnis
 • Gyva muzika
 • Lankytinos vietos
 • Būtina išankstinė rezervaciją
 • Kelialapis galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 72 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 6 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių
 • Su savimi turėti: maudimuką, kedus, kroksus, du rankšluosčius, telefono įkroviklį, higienos priemones, šiltą treningą, šiltas kojines, pagalvę, ploščių nuo lietaus, priemones nuo mašalų, akinius nuo saulės, kremą nuo saulės.
 • Mokamų muziejų bilietas nėra įskaičiuotas į kainą
 • Atvykimas su gyvūnais nėra galimas

RiverWorld - plaukimas Nemo plaustu

Plaustas „NEMO“ - tai daugiau nei 160 kv/m gyvenamojo ploto pramogų kompleksas ant vandens. Nepakartojama kelionė / kruizas Nemunu „Nemo“ plaustu su pilnu maitinimu, gyva muzika, naktine ugnimi, garine pirtimi, pramogomis bei sustojimu lankytinose vietose. Mėgaukitės upės tėkme, pajuskite laisvę ir susiliekite su žalia Lietuvos gamta!

Plausto ,,NEMO" kapitonas Renatas Žyla suskirstė Nemuną į skirtingus maršrutus.  Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį ir praleiskite pačias geriausias vasaros atostogas! Tik įsivaizduokite: vešli žaluma, akį džiuginanti lietuviška gamta, linksmų ir puikiai nusiteikusių žmonių draugija, įvairios pramogos, jauki laužo šviesa ir gyvos muzikos skambesys, susipinantis su upės čiurlenimu... Kas gali būti geriau? Kam keliauti paprastai, jei galima keliauti pačiu įsimintiniausiu būdu!

RiverWorld - nėra eilinė kelionė - tai kelionė į save, kuri dovanoja pilnatvę ir džiaugsmą, apgaubia ramybe ir meile. Kelionės metu turėsite daugybę teigiamų emocijų.  Projekto sumanytojas ir įkūrėjas Renatas sako, jog kartais net ir pačiam sunku patikėti, jog jam pavyko pastatyti šį plaukiantį namą. Pats plaustas nebuvo jo svajonė, jis paprasčiausiai norėjo paversti savo gyvenimą nuotykiu. Tad kviečiame ir Jus prisidėti prie šio išskirtinio nuotykio ir parsivežti pilną bagažą nepakartojamų prisiminimų!

Papildoma informacija

Pirmame PLAUSTO aukšte yra 10 vienviečių miegamųjų. Kiekviename kambaryje yra 10cm storio poroloninis čiužinys, bei pilnas patalynės komplektas. Kambarius, esant būtinybei, galima pakeisti į dviviečius ir netgi triviečius kambarius. Kiekvienas kambarys turi pakabinamas lentynas, bei langą. Antrame plausto aukšte yra 2 papildomos gyvenamosios vietos patogiose PALAPINĖSE.

Plauste ,,Nemo” yra 25 kv/m baras, bei virtuvė su svarbiausia maisto gaminimo įranga – dujine virykle su orkaite, bei dujiniu griliumi. Plauste taip pat yra 12v bei 220v įtampos elektra.

Plaustą ,,NEMO” 2017 metais RiverWorld komanda modifikavo ir papildė jį GARINĖS PIRTIES KAMBARIU. Tai vienas įspūdingiausių plausto NEMO patobulinimų. Nuo šiol šiluma mus lydi visur.

Plauste yra įrengtas biotualetas, bei karšto vandens dušas. Mūsų plauste buvo panaudotas švediškas biotualeto variantas. Vandens nuleidimą šiuo atveju pakeičia pjuvenos. Visos moterys skyrė už šį tualeto variantą 10 balų. Karštas dušas tai dujų pagalba kaitinamas vanduo. Vandens temperatūra gali pakilti iki 55 laipsnių.

DATA: Liepos 23-27 d.
STARTAS: Liepos 23 d., 10:00 val. Kauno žiemos uostas
FINIŠAS: Liepos 27 d., 12:00 val. Veliuona
MARŠRUTO ILGIS: 48 km
SUSIRINKIMO VIETA: Kauno žiemos uostas
LANKYTINOS VIETOS: Nemuno – Nevėžio santaka, Pyplių piliakalnis, Kačergine, Zapyškis, Kulautuva, Paštuvos piliakalnis, Jaučiakių piliakalnis, Vilkija, Ringovės piliakalnis, Žemosios panemunes parkas, Dubysos santaka, Seredžiaus II piliakalnis, Ilguvos Šv. Kryžiaus atradimo bažnycia, Ilguvos dvaras, Veliuonos piliakalnis, Veliuonos krašto dvaras, Veliuonos Švč. Mergelės Marijos bažnyčia.
GYVENVIETĖS: Kaunas, Papiškės, Kretkampis, Pypliai, Gineitai, Žemoji panemunė, Šilelis, Beiniūnai, Kumečiai, Kačerginė, Tolivardžiai, Pakalniškiai, Netoniai, Paštuva, Klangiai, Dievogala, Brūžė, Kriūkai, Zapyškis, Ilguva, Seredžius, Kluoniškiai, Kriemala, Belvederis, Kulauttuva, Vilkija, Baraviškiai.
Jau susirinkimo vieta stebins savo ypatinga laivininkystės atmosfera, juk čia, Kauno žiemos uoste, žiemoja Kauno upeivių laivai. Pamatysime laivus ir laivelius, baržas ir kitus laivininkystės atributus. Lankysimės Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinyje. Grožėsimės panorama, atsiveriančia nuo Pyplių piliakalnio viršūnės. Pasivaikščiosime po Kačerginę, Prano Mašiotos parką, Kulautuvą. Susipažinsime su legendine Vilkija, savitu kalvų miestu, kuriame stovi neogotikinė Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčia, A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus. Vilkija minima nuo 1364 m. Pasakojama, kad Vilkijos pavadinimas nuo tada, kai žmonės, gyvenantys kitoje Nemuno pusėje, girdėjo dabartinės Vilkijos apylinkėse staugiančias gaujas vilkų. Nuo to laiko šis kraštas vadinamas Vilkija. Platus Nemunas, kurį pamatysime nuo Seredžiaus II piliakalnio viršūnės, pasivaikščiosime po Veliuoną ir susipažinsime su jos kultūriniais paminklais: Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia, Vytauto paminklas, Gedimino paminklas ir kt.

DATA: Rugpjūčio 6-10 Rugpjūčio
STARTAS: Rugpjūčio 6, 10:00 val. Smalininkai
FINIŠAS: Rugpjūčio 10, 12:00 val. Panemunė
MARŠRUTO ILGIS: 52 km
SUSIRINKIMO VIETA: Panemunė
LANKYTINOS VIETOS: Viešvilė, žygis baidarėmis, Upė Jūra, Upė Marguva, Bitėnai, Martyno Jankaus muziejus, Mažosios Lietuvos paveikslų sodas, Baltųjų gandrų kolonija.
GYVENVIETĖS: Viešvilė, Baltupėnai, Sokaičiai, Bitėnai, Panemunė.
Plaukimas savitu lietuvių kultūros maršrutu. Tai ypatinga kelionė tiems, kas nori leistis į žygį badarėmis, pasikaitinti garinėje Nemo pirtyje ir pasinerti į Lietuvos kultūrą, apsilankyti Mažosios Lietuvos kūrybos širdyje – Martyno Jankaus muziejuje, kuriame saugoma daug knygų, laiškų, senosios periodinės spaudos, atsiminimų apie Martyną Jankų ir daugiau nei 10 000 eksponatų. Susipažinsime su Lietuvos visuomenės veikėjo, spaustuvininko, vieno iš Aušros leidėjų, Tižės akto signataro, Mažosios Lietuvos patriarcho Martyno Jankaus gyvenimu, atversime Amžinosios Rambyno kalno knygos kopiją. Pasivaikščiosime po Mažosios Lietuvos paveikslų sodą – paveikslų galeriją po atviru dangumi. Per daugiau kaip dešimtmetį Mažosios Lietuvos kultūros ir istorijos kūrybines interpretacijas čia paliko apie pusšimtis Lietuvos ir užsienio dailininkų ir žinomų menininkų. Pamatysime baltųjų gandrų koloniją, unikalią vietą, traukiančią šiuos nuostabius paukščius sukti savo lizdus visai šalia vieni kitų. Tai plaukimas tiems, kas nori pasiplaukioti baidarėmis, prisiliesti prie knygų spausdinimo proceso istorijos ir aplankyti unikalias gamtos vietas. Kaitinsimės garinėje Nemo pirtyje, mėgausimės gyva muzika prie naktinės Nemo ugnies, linksminsimės ir pramogausime. Daug laiko sau, poilsiui, ramybei gamtoje ir kultūros vertybėms širdyje.

DATA: Rugpjūčio 13-17 d.
STARTAS: Rugpjūčio 13 d., 10:00 val. Panemunė
FINIŠAS: Rugpkūčio 17 d., 12:00 val. Rusnė
MARŠRUTO ILGIS: 46 km
SUSIRINKIMO VIETA: Panemunė
LANKYTINOS VIETOS: Sovetsk miestas (Kaliningrado sritis, Rusija), Žygis baidarėmis I, Žygis baidarėmis II, Žygis baidarėmis III, Dvaras FARENHAUS AM SEE, Žygis baidarėmis IV, Rusnė.
GYVENVIETĖS: Nausėdai, Šilininkai, Rusnė.
Ypatingas plaukimas, nes jo metu ne tik daug plauksime, bet ir apsilankysime istoriniame Karaliaučiuje, Sovetsko mieste (Tilžėje). Tai miestas Rusijoje, Kaliningrado srityje, Nemuno pakrantėje. Pasivaikščiosime po Tilžės senamiestį ir susipažinsime su lankytinomis vietomis. Neregėti Nemuno krantai, visiškai kitokie nei pirmuose etapuose. Maršrutas tiems, kurie myli baidarių sportą ir pasiryžę lenktyniauti su plaustu. Sustosime paplūdimiuose, išbėgsime į smėlėtą krantą ir leisimės vėjo greičiu taškant vandens purslus pakrantėje. Tyrinėsime nepažintus krantus, įplauksime į siaurus upelius ir vykdysime nepamirštamas mini-ekspedicijas po neištyrinėtą Lietuvos kraštą. Judesys, plaukimai baidarėmis, pasivaikščiojimai krantais ir karštas pirties garas po ekspedicijos Nemunu. Baidarininkų kelionės baigiasi Rusnėje, Nemuno deltos šakoje. Nuostabi ne tik Rusnės gamta, bet ir miestelis Rusnė, minimas nuo XIV a. Čia pamatysime Šv. Jurgio koplytstulpį Žemės dienai atminti, Rusnės evangelikų liuteronų bažnyčią, paminklą Mahatma Gandžiui, H. Zudermano Ąžuolą ir etnografinę – žvejo sodybą-muziejų. Sportas ir kultūra viename maršrute.
 

Plaukiant plaustu jūsų laukia įdomios pramogos.

Kontaktai

RiverWorld - plaukimas Nemo plaustu

Druskininkai Varainių 8, Jakonių k, Druskininkai (54.00490690,23.98642790)

+370 653 56850

[email protected]

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: