Poilsis Galioja vasara

1-2 nakvynės su trijų patiekalų vakariene ,,Vila Komodoje" - devynioliktą amžių menančioje viloje

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Mėgaukitės poilsiu vasara! Vertinate kokybišką poilsį ir istorinę dvasią? Pasirinkite poilsį Palangoje, devynioliktą amžių menančioje ,,Vila Komodoje" su pusryčiais ir vakariene sezoninio maisto restorane 2 asmenims.

Devynioliktame amžiuje, pastatyti Vilą užsakė garsiausias Palangos grafas Feliksas Tiškevičius, o patį Vilos projektą parengė italų architektas Leonardo Marconi, kuris taip pat suprojektavo identiškai atrodančią vilą Monako apylinkes Prancūzijoje.

Dabartinė ,,Vila Komoda" yra naujai atrestauruota, turinti prancūzišką sodą bei stogo terasą. Numeriai idealiai pritaikyti dviejų asmenų poilsiui su didesne dvigulia lovą.  Norėdami užsakyti nakvynę, galite rinktis 1 arba 2 nakvynių poilsį. Taip pat pasiūlymas puikiai tinka kaip dovana artimam žmogui!

Nupirktą kelialapį galėsite panaudoti iki rugpjūčio 31 d. 

 • Pusryčiai - a la carte tipo, kiekvienam svečiui priklauso po du karštus, šviežiai pagal užsakymą paruošti patiekalai
 • Nemokamas bevielis internetas (wi-fi)
 • Vaizdo kameromis stebimas, privatus, nemokama parkavimo vieta
 • Pasirinktinai 3 patiekalų vakarienė
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 7 paroms iki rezervuotos datos.
 • Kuponas galioja iki 2022 m. rugpjūčio 31 d.
 • Įsiregistravimas ne anksčiau 14 val., išsiregistravimas ne vėliau 12 valandos.
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Paslauga skirta 2 asmenims
 • Pusryčiai pateikiami viešbučio restorane nuo 9 iki 12 val.
 • Vakarienės laiką būtina rezervuoti iš anksto
 • Kurorto mokestis įskaičiuotas į kainą
 • Apgyvendinimas su gyvūnais nėra galimas

Vila Komoda

Naujus namus, įsikūrusius kurortinio Palangos miestelio širdyje, Meilės Alėjoje, sudaro 10 naujai įrengtų, erdvių kambarių, šviesi stogo, užkandžių bei gėrimų terasa, privatus sodas, taip pat sezoniško šviežio maisto restoranas, vadovaujamas pasaulyje pripažinto šefo.

Komoda originaliai pastatyta antroje devynioliktojo amžiaus pusėje, o jos priešistorė mena Tiškevičių šeimos laikus. Manoma, jog pastatas buvo vieno brolio dovana kitam. Sakoma, jog grafas Feliksas Tiškevičius pastatė bei padovanojo šį išskirtinį vasarnamį savo broliui Aleksandrui Tiškevičiui ir jo šeimai, jog šios galėtų drauge vasaroti.

Papildoma informacija

Visuose kambariuose rasite rankšluosčius, chalatus, šlepetes, vandens, reikiamas kosmetikos priemones, arbatinukus. Visi kambariai pasiekiami keltuvo pagalba
 

Jūsų lauka apvalius metus veikiantis sezoniško maisto restoranas. Vadovaujamas pasaulyje bei Lietuvoje pripažintos komandos, restoranas svečius pasitinka pusryčiais, pietumis, kintančiomis degustacijomis. Vilos restorano valgiaraštis kinta drauge su gamtos sezonais ir restorane stengiamasi ieškoti kuo lokalesnių bei etiškai užaugintų, prižiūrėtų, sveikų produktų.

Palanga - Šventoji

Tikriausiai ne kartą girdėjote legendas apie Jūratės meilę žvejui Kastyčiui, apie žvejo dukros Eglės ir žalčio Žilvino meilę ar apie milžinus Naglį ir Neringą. Visos šios legendos siejamos su Baltijos jūros kraštu, kuriame randasi populiariausi, tarp vietinių Lietuvos turistų, kurortai – Palanga ir Šventoji. Populiariausi jie ne be reikalo – purus, šviesus ir švelnus paplūdimio smėlis, gaivinanti jūra ir ramybę suteikiančios kopos atostogų nuotaiką sukurs kiekvienam apsilankiusiam. Čia ne tik galėsite ramiai ,,gaudyti'' saulės spindulius, tačiau ir rasite daugybę vandens ar paplūdimio pramogų. Palangos ir Šventosios miestai gali būti įdomūs ne tik vasarą – šaltuoju periodu tiesiog būtina pamatyti kitokį, ramesnį Palangos ir Šventosios ,,veidą'', o susipažinti su ją supančiais lankytinais objektais ir nuostabia gamta – tai pats geriausias metas!

Kontaktai

Vila Komoda

Palanga - Šventoji Meilės alėja 5 (55.91825450,21.05350880)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: