kokybiskas-poilsis-naujame-park-in-by-radisson-viesbutyje-su-gausiais-pusryciais-cover
Poilsis

Kokybiškas poilsis naujame PARK IN BY RADISSON viešbutyje, su gausiais pusryčiais

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Poilsis - be rūpesčių! Naujas, 2020 metų statybos PARK IN BY RADISSON viešbutis - nepaliks abejingų. Modernūs numeriai, Itališkas restoranas, paslaugus personalas, išvystyta infrastruktūra - išties, leis atsipūsti nuo kasdienės rutinos. Įtin patogus keliaujantiems - viešbutis visai šalia oro uosto, tačiau mylimas ir tų, kurie nori apsistoti kiek arčiau miesto centro, patogioje lokacijoje. Į pasiūlymą įskaičiuota nakvynė su pusryčiais ir treniruoklių salė.

 • Gausūs pusryčiai (6:30–10:30 Pirmadienį–Penktadienį, 6:30–11:00 Šeštadieniį–Sekmadienį)
 • Treniruoklių salė (nuo 18-23 valandos)
 • Nemokamas aptarnavimas numeriuose
 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Viešbutis turi SGS saugumo sertifikatą, liudijantį apie aukščiusios kokybės saugumo ir higienos standartus Covid-19 prevencijai
 • Galiojimas - 6 mėnesiai nuo pirkimo datos
 • Poilsis standartiniame numeryje
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Kuponas galioja 6 mėnesius nup pirkimo dienos
 • Įsiregistravimas ne anksčiau 15 val., išsiregistravimas ne vėliau 12 valandos
 • Kurorto mokestis - 1€/asm. (nuo 18 metų)/1 nakvynei (mokama viešbučio registratūroje)
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 24 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis (I-VII)
 • Kuponas galioja 2 suaugusiems arba 2+1, kai vaikui nuo 0 iki 12 metų (imtinai), vaikai su tėvais vienoje lovoje miegoti gali nemokamai, jei reikia papildomos lovos, kaina 10 EUR. Pusryčiai [0-5] metų vaikams nemokami, [6-12] metų vaikams pusryčiams taikoma 50% nuolaida, o vakarienė derinama individualiai. Jei vaikui 13 metų ir daugiau – vaikas skaičiuojamas kaip 3 asmuo, už trečią asmenį damokama atvykus registratūroje
 • Galima apsistoti su nedideliais gyvūnais už 15 EUR vienkartinį mokestį

Park Inn By Radisson Hotel 4*

Modernus, 2020 metų statybos viešbutis, kuris siūlo 120 šiuolaikiškų kambarių, suprojektuotų atsižvelgiant  į aukščiausius poilsio standartus. Oro uostą pasieksite pėsčiomis, o Vilniaus miesto centras vos 15 minučių kelio automobiliu. Viešbutis suteiks visus patogumus - nesvarbu, ar laukia ankstyvas skrydis, ar keliaujate verslo reikalais, o gal tiesiog norite apsistoti šalia miesto centro. Mėgaukitės autentiškais italų valgiais restorane „Bocca Buona“, taip pat naudokitės treniruoklių sale, arba užsisakykite vieną iš keturių daugiafunkcinių konferencijų salių savo susitikimui ar renginiui. 

Papildoma informacija

Atsipalaiduokite šiuolaikiškuose standartiniuose kambariuose, suprojektuotuose šviesiomis ir jaukiomis spalvomis. Juose rasite patogią lovą su baltos spalvos patalynės užvalkalais, kavos ir arbatos ruošimo rinkinį, seifą, plaukų džiovintuvą, plačiaekranį TV, oro kondicionierių, bei dušą su higienos reikmenimis. Pabuskite prie mūsų firminių, gausių, savitarnos pusryčių ir prisijunkite prie nemokamo belaidžio interneto.

Vilnius

Priminsime Jums legendą: Kartą Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas bemedžiodamas nakčiai apsistojo Šventaragio slėnyje. Sapne kunigaikštis regėjo geležinį vilką, staugiantį lyg šimtai vilkų. Ryte jis kreipėsi į žynį, kad šis paaiškintų keistą sapną. Žynys išaiškino, kad stūgaujantis geležinis vilkas simbolizuoja čia stovėsiančią sostinę, apie kurią sklis garsas visame pasaulyje. Taigi, 1323 m. Gediminas jau siuntė laiškus Europos miestams, kviesdamas pirklius ir amatininkus atvykti į miestą.

Dabar – mes kviečiame Jus susipažinti ir pamatyti nuostabius architektūros ir gamtos stebuklais galintį pasigirti miestą. Sostinę garsina vienas gražiausių Europos senamiesčių, Katedros ir Rotušės aikštės, Gedimino pilis, Napoleono išgirta Šv. Onos bažnyčia, Trijų Kryžių kalnas, Pavilnių regioninis parkas, Bernardinų sodas ir daugybę kitų lankytinų objektų!

Kontaktai

Park Inn By Radisson Hotel 4*

Vilnius Oreiviu 32, Vilnius (54.64762500,25.27629300)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: