isskirtinis-poilsis-ant-nemuno-kranto-issiilgusiems-naturalios-gamtos-cover
Poilsis

Išskirtinis poilsis ant Nemuno kranto - išsiilgusiems natūralios gamtos

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Jūsų laukia išskirtinis poilsis ant Nemuno kranto, jaukiai ir patogiai įrengtuose dviviečiuose numeriuose, kurie, Jums pageidaujant, gali tapti ir keturviečiais. Visų numerių langai atsiveria į nepakartojamus Dzūkijos gamtos paveikslus.

Šiame pasiūlyme galite rinktis iš trijų numerių: Standartinio, mini liukso ir liukso. Visi pasiūlymai galimi su arba be pusryčių, pasirinktinai. Pasirinktinai pagal pasiūlymą, galite apsistoti 1-4 asmenys viename numeryje. Pasiūlymai yra vienai nakčiai, tačiau kiek kuponų įsigysite, tiek naktų galima apsistoti.

Platesni numerių aprašymai žemiau, po nuotraukomis.

 • Nakvynė pasirinktame numeryje
 • Nemokamas parkavimas
 • Tinklinio aikštelė
 • Pasirinktinai pusryčiai įskaičiuoti arba ne
 • Paslaugos gali keistis vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Atvykimas nuo 16 val., išvykimas iki 12 val.
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 48 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis (I-VII), taip pat švenčių dienomis
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigyjimo datos
 • Pusryčiai tiekiami darbo dienomis nuo 8val. iki 11val., savaitgalį nuo 8:30 - 9:00 (pagal poreikį) iki 11val
 • Vaikai iki 3 metų apsistoja nemokamai
 • Apgyvendinimas su gyvūnais - galimas, už papildomą mokestį, mokama registratūroje

Dzūkijos dvaras

Čia nerasite administratorių, valytojų ar padavėjų. Kaip ir dera ištaiginguose ir svetinguose namuose, Jus pasitiks draugiški šeimininkai ir paslaugi dvaro ekonomė. Diskretiškos kambarinės puoselės švarą ir jaukumą Jūsų kambariuose.

Namų šiluma, gyvos dvaro tradicijos, kvapą gniaužiantis Nemuno slėnis ir elegantiškas kasdienis gyvenimas – “Dzūkijos dvaro” svetingumo dalelės. Rytais Jūsų laukia karšti bajoriški pusryčiai, įdienojus galite mėgautis rafinuota popiečio arbatos gėrimo apeiga, iškyla parke ar vakarienė prie žvakių. Išsiilgusius tikro ryšio su gamta kviečiame jodinėti žirgais ir pasinerti akimis ir širdimi į nepakartojamą Dzūkijos gamtovaizdį.

Papildoma informacija

Dvare įrengta 11 kambarių: 4 standartiniai kambariai, 4 standartiniai su terasa, 2 mini liukso klasės kambariai su vaizdu į Nemuną ir vienas liukso klasės kambarys. Kiekvienas kambarys dvelkia elegancija ir įrengtas taip, kad svečiui būtų patogu, o pro langus atsivertų nuostabus vaizdai į Nemuną ir mišką.

Visuose kambariuose yra plokščiaekraniai televizoriai. Vonios kambariuose yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas. Dvare vienu metu gali gyventi 44 svečiai.

Kambaryje yra plokščiaekranis televizorius. Erdviame vonios kambaryje yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas.

Šie numeriai yra 16 kv. metrų ploto.

„Dzūkijos dvaro“ 6 mini liukso kambariai su privačiomis terasomis. Penkiuose iš šių kambarių vaizdas atsiveria į vėsuma dvelkiantį mišką bei Nemuno pakrantę. Vieno kambario balkonas atsisukęs į dvaro kiemo pusę. Šie kambariai patiks tiems, kurie nori nepriekaištingai maloniai pailsėti. Kambariai jaukūs, erdvūs. Kambaryje yra plokščiaekranis televizorius. Erdviame vonios kambaryje yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas.

Šie numeriai yra 16 kv. metrų ploto.

Mėgstantiems erdvę siūlome liuksą. Numeris yra išskirtinai erdvus, su padidinta poilsiui skirta erdve ir privačia terasa, elegantiškas, jaukus. Dvare yra 1 toks kambarys. Iš šio kambario atsiveria nuostabus vaizdas į mišką ir Nemuną. Kambaryje yra plokščiaekranis televizorius, vietinė telefono linija. Erdviame vonios kambaryje yra dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas.

Šis numeris yra 30 kv. metrų ploto.

Alytus

Žalumoje skendintis, jaukus miestas šeimai, turtingas nepaprasto grožio gamta, svetingais ir nuoširdžiais žmonėmis - taip Alytų įvardina patys Alitiškiai. Ir neveltui - nustebsite kiek daug žalios erdvės turi šis svetingas, šeštas pagal dydį, Lietuvos miestas. Jo ribose ir apylinkėse rasite daugybę parkų, ežerų, draustinių, botanikos sodą, piliakalnius, istorinius gynybinius įtvirtinimus, garsius architektūrinius šedevrus, pėščiųjų tiltus ir vertus dėmesio muziejus. Pažink neatskleistą Lietuvos deimantą!

Kontaktai

Dzūkijos dvaras

Alytus Tarzanijos g. 1, Radžiūnų km., (54.36658264,24.00797503)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: