atostogos-lietuvoje-autentiska-kaimo-dvasia-alsuojanti-vienkiemio-oaze-birzu-rajone-cover
31% akcija

Atostogos Lietuvoje - autentiška kaimo dvasia alsuojanti Vienkiemio Oazė Biržų rajone

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Tobulas poilsis ,,Vienkiemio oazės" sodyboje gamtos apsuptyje Biržų rajone

Jeigu norisi ištrūkti į gamtą, atsipalaidavus ramiai klausytis šnarančio vėjo, miško ošimo, vandens čiurlenimo, kviečiame apsilankyti Vienkiemio oazės sodyboje Biržuose. Čia susijungia nepaprasta autentiško kaimo ramybė, šiuolaikiškas jaukumas ir gamtos idilė. 

Sodybą supa nesibaigiantys laukai ir pievos, todėl rytais galėsite anksti pasitikti saulę, o vakarais - vėlai horizonte ją palydėti. Prisiminsite ir iš naujo atrasite nerūpestingas vasaras, laukuose žaidžiantį vėją, žiemiškus, apsnigtus ir paslaptingus miško takus, o galiausiai - ryšį su gamta.
Kaimo turizmo sodyboje, šalia miško, laukuose ganosi auginami danieliai. Juos galėsite stebėti ramiai besiganančius pro namelių langus. Dar vienas Vienkiemio Oazės keturkojis draugas - ištikimas sargas, draugiškas šuo Narsas. Jis tikras šeimos narys, todėl Vienkiemio Oazėje svečiai visada laukiami kartu su keturkojais draugais.

Šalia sodybos rasite mistišką, miške pasislėpusį „Akmenų slėnį“, kuris yra tapęs tikru lankytinu objektu dėl ypatingos energetikos. Akmenų slėnyje sugalvotos svajonės, linkėjimai ir norai visada išsipildo....

Galite rinktis idiliškam poilsiui vieną iš trijų senovinių namelių:

 1. Pasakų namelis su ofūro vonia (3 val.)
 2. Namelis prie Šermukšnio su ofūro vonia (3 val.)
 3. Namelis Prie Upelio su kubilu (3 val.)

Semkis atgaivos iš gamtos!

Platesnius namelių aprašymus su nuotraukom rasite čia

 • Automobilių stovėjimo aikštelė
 • Tinklinio aikštelė
 • Stalo tenisas
 • Wi-Fi
 • Pasiplaukiojimas tvenkinyje vandens dviračiu (šiltuoju sezonu)
 • Diskgolfo žaidimas
 • Pasivaikščiojimas su šiaurietiško ėjimo lazdomis
 • Kepsninė, grotelės, iešmai
 • Viešnagės trukmė - 2 naktys
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 3 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
 • Poilsiauti gali bet kokio amžiaus vaikai kartu su tėvais. Papildomomis paslaugomis gali naudotis vaikai nuo 5 metų lydimi ir prižiūrimi tėvų
 • Kuponų negalima panaudoti per Jonines, Žolines, Mindaugines, Naujus Metus
 • Atvykimas nuo 15 val., išvykimas iki 12 val.
 • Atvykimas su gyvūnais galimas. Priemoka gyvūnams 10 Eur/ naktis
 • Ofūro vonia, kubilu galima naudotis nuo 9:00 iki 23:00. Dėl tikslaus papildomų paslaugų naudojimosi laiko kreiptis kupone nurodytais sodybos šeimininkų kontaktais
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Vienkiemio oazė

Biržuose, Vileišiškių kaime įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Vienkiemio oazė“ šiandieną svečius gali priimti net į 5 skirtingus privačius namelius. Sodyboje susijungia nepaprasta autentiško senovės kaimo ramybė ir šiuolaikiškas jaukumas. Įrenginėjant namelius, stengtasi išlaikyti kuo daugiau senovinės dvasios ir autentiškumo. Tačiau nepamiršti ir šiuolaikiniai patogumai - dušas, tualetas, arbatinukas, kavos aparatas ir visi kiti lengvinantys kasdienybę daiktai.
Vienkiemio Oazėje, dalis namelių buvo perkelti iš netoliese esančios apleistos “ulyčios” Galvokų kaime, kuriame gyventojų jau kuris laikas nebelikę. Išlikę stovintys senoviniai nameliai - nuostabiai mieli ir savyje laikantys glėby ramybės, jaukumo ir ypatingos dvasios. Nameliai dalimis buvo išardyti, pervežti ir vėl surinkti vienkiemyje. Nameliai turi neįtikėtinai gilią ir ilgą istoriją, ypatingą aurą ir nuotaiką, kurią galima pajusti atvykus. Šeimininkai visus namelius paruošė ir įrengė patys, stengdamiesi palikti kuo daugiau autentikos. Prisilietus prie jų, sutvarkius, detalėmis sukūrus jaukumą - jie atgyja naujam gyvenimui ir vėl džiugina jų gyventojus. 

Artimiausia parduotuvė ir kavinė yra už 15 minučių kelio Vabalninkuose nuo „Vienkiemio Oazės“ sodybos. Už 50 minučių kelio yra Panevėžys, o vos už 25 minučių kelio - Biržai. Biržai yra pagarsėję savo alumi, todėl esant didesnei žmonių grupei, yra galimybė suorganizuoti alaus degustaciją ir edukacinį užsiėmimą.

Papildoma informacija

Viešnagė Pasakų Namelyje bus atgaiva ir sielai, ir kūnui. 
Čia galėsite žiūrėti į tolį ir svajoti atsigulę ant gultų šalia esančioje terasoje, mėgautis ramybe ar atsipalaiduoti šalia įrengtoje ofūro vonioje. Namelis įrengtas stengiantis palikti kuo daugiau autentikos ir kaimo dvasios, bet turi ir šiuolaikišką loftą primenančių elementų. Namelis apsuptas nesibaigiančių laukų ir miško. Kieme pasidabinęs čiurlenančiu upeliu ir terasa su Japonų kultūros ofūro vonia, o iš kitos pusės - visu tvenkiniu. Namelio viduje yra krosnelė, kurioje žiemą spragsi malkos ir kuria nenupasakoją jaukumą.
Namelį iš visų pusių supa vanduo, pro langą matosi besiganantys danieliai, visai šalia yra miškas slepiantis mistišką akmenų slėnį, kuris yra tapęs Vienkiemio Oazės lankytinu objektu.

Namelis Prie Šermukšnio atsinaujinęs, tačiau autentiškumą išlaikęs. Namelis talpina 3 asmenis, kurie ramiai ilsėtis galės ant vienos dvigulės ir vienos viengulės lovų.  Privatus namelis ant terasos turi Japoniškos kultūros ofūro vonią, o visai šalia - pirtį ir tvenkinį. Namelio viduje yra krosnelė, kurioje žiemą spragsi malkos ir kuria nenupasakoją jaukumą.

Ypatingą autentiškumą išlaikęs 2 aukštų namelis „Prie upelio“ su šiuolaikišką loftą primenančiais elementais talpina 6 asmenis. Namelio viduje rasite 2 kambarius bendroje erdvėje su 1 dvigule lova, 1 dvigule sofa/kampas ir 1 vienguliu išskleidžiamu foteliu ir 1 viengulė lova.
Namelio rąstai išlikę nuo 1919 metų!  Visai šalia, terasoje, yra kubilas ir upelis, kiek toliau (už 50 metrų) - tvenkinys. Pro namelio langus matosi besiganantys auginami danieliai. Namelis turi 70 kv. m terasą su kepsnine ir lauko baldais.

Kontaktai

Vienkiemio oazė

Biržai Vileišiškių km. 2, Papilio seniūnija, Biržų raj. (56.01644800,24.88348600)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: