Poilsis

Sodybos nuoma nacionaliniame parke + pirtis ar kubilas

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Pasiilgote pabuvimo su šeima, su draugais ar su giminėmis? Pasiilgote reikalų aptarimo pirtyje arba kubile? Jeigu taip, tai šis pasiūlymas kaip tik jums ir/ar jūsų kompanijai!  Atsipalaiduokite ir laiką leiskite Dzūkijos nacionaliniame parke esančioje Turauskų sodyboje su pasirinktinai įskaičiuota pirtimi arba kubilu. Pasiūlymas galioja nuo 5-20 asmenų. (Jeigu jūsų kompanija yra iki 4 asmenų, pasiūlymas jums yra čia)

Aplink sodybą driekiasi nuostabūs Dzūkijos miškai, atsiveria įspūdinga Nemuno panorama, poilsiautojų akį traukia aptvare besigananti danielių banda ir žolę rupšnojančios avytės. Taip pat sodyboje rasite didelį baseiną su staliukais ir skėčiais, lauko grilį su pavėsine ir židiniu.  Čia bet kurio metų laiku natūralus mikroklimatas atpalaiduos bei suteiks energijos. Atvykite ir patirkite geriausius potyrius gamtoje! 

 • 1 nakvynė pasirinktinai privačiame namelyje (iki 10 asmenų) arba Gryčioje (iki 20 asmenų)
 • Į kainą įskaičiuota pasirinktinai pirtis arba kubilas
 • Lauko grilis su pavėsime ir židiniu
 • Lauko baseinas (su staliukais ir skėčiais), vaikų žaidimo aikštelė, krepšinio, tinklinio aikštelės su inventoriumi, žvejyba Nemune
 • Jei domina konkrečios norimos apsistoti datos - rekomenduojame pasiskambinti į sodybą ir pasiteirauti ar tomis datomis yra laisvų vietų
 • Paslaugos gali keistis vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Pirties ar kubilo paruošimo laikas suderinamas kartu rezervuojant nakvynės datą
 • Vaikams iki 3 metų amžiaus nakvynė nemokama. Vaikams nuo 3 metų amžiaus iki 10 metų - puse suaugusio asmens kainos
 • Įsiregistravimas nuo 14:00 valandos.  Išsiregistravimas iki 12:00 valandos
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Kuponą panaudoti galite tik darbo dienomis iki rugsėjo 31 d., o nuo spalio 1d. iki balandžio 30d. panaudoti galite visomis dienomis, išskyrus šventinius periodus
 • Kuponas negalioja: nuo 12.24 iki 01.03, taip pat vasario 14 d.
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 72 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Apgyvendinimas su gyvūnais – neleidžiamas
 • Nuvykę papildomai galėsite išsinuomoti baidarę ar plaustą

Turauskų sodyba

Turauskų sodyba įsikūrusi Dzūkijos Nacionaliniame parke 14km. nuo Druskininkų, ant nuostabaus Nemuno kranto, šalia Liškiavos, Žeimių kaime, kurį supa miškai,pilni įvairių grybų ir uogų. Sodyboje senos dzūkiškos tradicijos dera su šiuolaikinio žmogaus poreikiais. Gaivus ir tyras oras suteiks jums visišką ramybę ir poilsį.

Kaip gi be dzūkiškos pirties su kubilu, žvejybos upėje, miško gėrybių? O jeigu to negana, tai tie, kurie mėgsta aktyvų poilsį, galės džiaugtis krepšinio ir tinklinio aikštynais bei už papildomą mokestį plaukioti Nemunu su plaustu ar baidarėmis.

Papildoma informacija

Gyvensite jaukiuose, tvarkinguose nameliuose

Apsistosite jaukiame privačiame namelyje, kuriame pirmame aukšte yra svetainės zona su sofa, židiniu, dviaukštė lova, virtuvė su visa reikalinga buitine technika, indais, bei įrankiais. Antrame aukšte yra 5 dviviečiai kambariai (4 kambariai su 2 viengulėmis lovomis, 1 – su dvigule), WC su dušu.

Dviejų galų name "Gryčioje" yra 5 miegamieji kambariai(22 miegamos vietos- 2-šešiaviečiai,2-triviečiai, 1-keturvietis),yra dvi atskiros virtuvėlės su svetainėm ir visa reikalinga įranga,du wc su dušais,per vidurį-nedidelė pobūvių salė,talpinanti iki 20 asmenų.

Gyvenant gamtoje, papildomai gaukite teigiamų emocijų ir pagerinkite savijautą apsilankę pirtyje arba kubile.  Sodyba, gamta, pirtis arba kubilas + grynas oras: ko daugiau reikia tobulam poilsiui?

Varėna

Senoji Varėna savo istoriją skaičiuoja nuo 1413 m. kai pirmą kartą paminėta Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytauto laiške kryžiuočiams, o dabartinė Varėna įkurta 1862 m., kada buvo baigtas tiesti Sankt Peterburgo-Varšuvos geležinkelis. Šiandieninė Varėna lankytojus pasitinka gražia gamta ir garsėja kasmet vykstančia ir jau tradicine tapusia Grybų švente.

Norintiems labiau pažinti Varėną, rekomenduojame aplankyti Liškiavos architektūrinį ansamblį, Merkinės apžvalgos bokštą, Čepkelių rezervato gamtos muziejų - skirtas išsaugoti natūraliai laukinei gamtai. Pačiame rezervate nekertami ir nesodinami miškai, nešalinami sausuoliai ir nemedžiojama bei nerenkamos gamtos gėrybės. Besidomintys etnografija turės ką aplankyti: Zervynų, Musteikos, Marcinkonių kaimus ar Valkininkus, kurie yra vienas ryškiausių lietuvių liaudies medinės architektūros paminklinių urbanistikos kompleksų. Tai tik dalis lobių, kuriuos slepia Varėnos kraštai…

Kontaktai

Turauskų sodyba

Varėna Nemuno g.16, Žeimių km.,Merkinės sen.,Varėnos raj.LT-65319 (54.07079480,24.10019010)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: