1-2-nakvynes-seimai-vita-viesbutyje-druskininku-kurorto-sirdyje-su-pusryciais-cover
Šeimos poilsis

1-2 nakvynės ŠEIMAI ,,Vita'' viešbutyje, Druskininkų kurorto širdyje su pusryčiais

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Atitrūkite nuo kasdienybės su šeima ir pajauskite malonią poilsio dvasią.  Jūsų laukia 1-2 nakvynės ramiame Vita Hotel 3* viešbutyje ir poilsis pačioje Druskininkų kurorto širdyje, kartu su skaniais ir gausiais pusryčiais.

 • Pasirinktinai PAGERINTAS dvivietis numeris arba ŠEIMYNINIAI apartamentai
 • Pusryčiai (gausūs pusryčiai viešbučio restorane)
 • Vėlyvas išvykimas iki 15 val (iš anksto susitarus su registratūra)
 • Nemokama ir saugoma automobilių stovėjimo aikštelė
 • Nemokamas WI-FI internetas
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Kelialapis galioja iki 2023 m. gegužės 30 d.
 • Kuponas negalioja  laikotarpiais: 2022.12.29-2023.01.01
 • Kitomis švenčių dienomis (vasario 16 d. ar kitos šventinės dienos) kuponas galioja pasirinkus panaudojimą visomis dienomis
 • Pusryčiai įskaičiuoti nuo 8 valandos iki 10 valandos
 • Vaikams iki 3 metų amžiaus nakvynė nemokama
 • Įsiregistravimas nuo 14 valandos. Vėlyvas išsiregistravimas iki 15 valandos. (suderinus su viešbučio registratūra)
 • Kurorto mokestis - 1€/asm. (nuo 18 metų)/1 nakvynei (mokama viešbučio registratūroje)
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 72 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Apgyvendinimas su gyvūnais – neleidžiamas

Vita Hotel 3*

Pačioje Druskininkų kurorto širdyje, vos keletą žingsnių nuo populiariausių miesto objektų įsikūręs 3* viešbutis „Vita“ su įrengta didelė, nemokama ir saugoma automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbučio svečiai galės pasimėgauti SPA studijos malonumais, restorano patiekalais. 

Viešbučio restoranas erdvus, dviejų salių, kur svečiai mėgaujasi gausiais pusryčiais, gardžiais pietumis bei jaukia vakariene. Kiekvieną rytą Jūsų lauks šviežiai pagaminti karšti patiekalai, šalti užkandžiai, sultingi vaisiai, šviežiai keptos bandelės, gaivieji gėrimai bei aromatinga kava ir arbata. Skanūs patiekalai ir nuoširdus aptarnavimas sukurs gerą nuotaiką visai dienai.

Papildoma informacija

Pagerintame dviviečiame numeryje yra tiesioginė telefono linija, palydovinė televizija, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), kondicionierius, dušas, higienos reikmenys, plaukų džiovintuvas, virdulys ir šaldytuvas. Galėsite pasirinkti numerį su viena dvigule arba dviem atskiromis lovomis. Visuose kambariuose yra balkonai, kuriose galėsite atsipalaiduoti grožėdamiesi miesto vaizdais.

Pagerinti dviviečiai kambariai pritaikyti gyventi 2 asmenims, tačiau juose gali apsistoti ir 3 asmenų šeima – pastatoma papildoma lova arba kūdikio lovelė. Numerio dydis: 25m2

Šeimos poilsiui viešbutyje įrengti 2 erdvūs šeimyniniai apartamentai (58 m2). Apartamentą sudaro du miegamieji, svetainė ir mini virtuvėlė, todėl šis variantas puikiai tinka šeimai iki 6 asmenų. Apartamentuose yra tiesioginė telefono linija, palydovinė televizija, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), du vonios kambariai, plaukų džiovintuvas, individualiai reguliuojama šildymo ir kondicionavimo sistema, virtuvės buitinė technika ir kita reikalinga įranga. Erdviuose apartamentuose įrengti balkonai su terasomis, kuriose galėsite jaukiai vakaroti stebint miesto vaizdus.

Druskininkai

Pažvelgę į istorijos metraščius, sužinotume, kad Druskininkų kilmė yra susijusi su druska – kuri ankstesniais laikais buvo viena svarbiausių prekių lietuviams ir tik paaiškėjus, kad iš esančių šaltinių druskos daug neišgausi, vietiniai visai atsitiktinai  suprato, kad šalia jų esantys šaltiniai ir mineraliniai vandenys yra gyvybės šaltinis, o miškinga vietovė garantuoja tyrą orą ir sveikatą taip pat ir šiandienos kartoms. Kartu pridėjus gydomąjį purvą, aktyvias laisvalaikio pramogas -  nesunku suprasti kodėl poilsiautojai renkasi šį kurortą.

Atvykus į Druskininkus, vienas pirmųjų lankytinų objektų, galėtų būti nuostabus ,,šokantis'' muzikinis fontanas, kurio muziką ir šokį gali UŽSAKYTI - kiekvienas! Šnekama, kad ,,pašokdinti“ fontaną yra būtina tradicija. Tad išrink fontanui dainą ir šokite kartu! Karštą vasaros dieną aplankykite Druskonio ežerą - tvarkinga aplinka ir įvairių rūšių paukščiai leis pajusti gamtos ritmą. 

Turbūt girdėjote, kad Druskininkai nuostabūs ne tik ant žemės, bet žvelgiant iš viršaus. Tuo nesunku įsitikinti pasinaudojus ,,lynų keltuvu''.  Kultūros mylėtojai taip pat turės iš ko rinktis: senovinių skulptūrų muziejus ,,Grūto parkas“,  gamtos muziejus ,,Girios aidas“, ar ,,Mikolojaus Konstatino Čiurlionio“ memorialinis muziejus. Ir tai tik keletas iš daugybės lankytinų vietų Druskininkuose. Atvyk ir įsitikink!

Kontaktai

Vita Hotel 3*

Druskininkai Maironio g. 3, Druskininkai (54.02319720,23.96687560)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: