Poilsis 38% akcija

1-2 nakvynės Druskininkuose, jaukiame viešbutyje, su pusryčiais ir vakariene

Geriausios kainos garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Aptarnavimas 24 val. per parą
Pinigų grąžinimo garantija
Informatyviausi paslaugų aprašymai
Išskirtinio sveikinimo galimybė

Pasiūlymo aprašymas

Pasiūlymas su poilsiu miškingiausiame Lietuvos kurorte, Druskininkuose! Jaukiame, pušų apsuptame ,,De Lita“ viešbutyje, kuris įsikūręs vos 10 minučių pėstute nuo Druskininkų centro ir visų pagrindinių pramogų. Čia siūloma apsistoti 1-2 naktis (galima ir ilgiau, perkant kelis kuponus), per kurias patirtus dienos įspūdžius aptarsite prie puikios dviejų patiekalų vakarienės ir vakarą užbaigsite patogioje, minkštoje lovoje! Administracija kužda - čia tikrai norėsite sugrįžti!

 • Gausūs pusryčiai viešbučio restorane (2 asmenims)
 • Dviejų patiekalų vakarienė (1 kartas, 2 asmenims)
 • Vėlyvas išvykimas iki 15 val (iš anksto susitarus su registratūra)
 • Dvivietis numeris
 • Nemokamas WI-FI internetas
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Įsigijus kelialapį, būtina išankstinė rezervacija
 • Kelialapis galioja iki 2023 m. gegužės 30 d.
 • Kuponas negalioja 2022.12.29-2023.01.01
 • Kitomis švenčių dienomis (vasario 16 d. ar kitos šventinės dienos) kuponas galioja pasirinkus panaudojimą visomis dienomis
 • Pasiūlymas galioja 2 asmenims
 • Vaikams iki 3 metų amžiaus nakvynė nemokama. Vaikams nuo 3 metų amžiaus iki 12 metų miegant su tėvais mokestis - 10 EUR nakčiai. Miegant atskiroje lovoje mokestis 15 Eur nakčiai. Jeigu vaikui 13 metų ir daugiau – vaikas skaičiuojamas kaip pilnas 3 asmuo
 • Pusryčiai įskaičiuoti nuo 8 valandos iki 10 valandos, vakarienė nuo 17 valandos iki 21 valandos (1 kartas)
 • Įsiregistravimas nuo 14 valandos. Vėlyvas išsiregistravimas iki 15 valandos. (suderinus su viešbučio registratūra)
 • Kurorto mokestis - 1€/asm. (nuo 18 metų)/1 nakvynei (mokama viešbučio registratūroje)
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 72 valandoms - paslaugos tiekėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį (kelialapis tampa panaudotu)
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Apgyvendinimas su gyvūnais – neleidžiamas

De Lita Hotel 3*

Modernus viešbutis įsikūręs Druskininkuose - mineralinių vandenų, gydyklų ir aktyvių pramogų kurorte! 

Apsistoję „De Lita“ viešbutyje mėgausitės viešnage jaukiuose numeriuose, atgaivinsite kūną ir pasinersite į malonumo oazę SPA studijoje. Esate išrankus maistui? Puikus viešbučio restorano meniu pasistengs Jus nustebinti. Viskas ko reikia ir dar daugiau - juk ne veltui čia lankėsi ir Jonas Valančiūnas!

Papildoma informacija

Čia rasite: telefoną, palydovinę televiziją, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), individualiai reguliuojama šildymo sistema, dušas, plaukų džiovintuvas. Galėsite rinktis numerį su viena dvigule lova arba dviem atskiromis lovomis. Kai kuriuose kambariuose yra kondicionieriai. Dviviečiai kambariai pritaikyti gyventi 2 asmenims, tačiau juose gali apsistoti ir 3 asmenų šeima, pastatoma papildoma lova arba kūdikio lovelė. Numerio dydis 15m2.

Druskininkai

Pažvelgę į istorijos metraščius, sužinotume, kad Druskininkų kilmė yra susijusi su druska – kuri ankstesniais laikais buvo viena svarbiausių prekių lietuviams ir tik paaiškėjus, kad iš esančių šaltinių druskos daug neišgausi, vietiniai visai atsitiktinai  suprato, kad šalia jų esantys šaltiniai ir mineraliniai vandenys yra gyvybės šaltinis, o miškinga vietovė garantuoja tyrą orą ir sveikatą taip pat ir šiandienos kartoms. Kartu pridėjus gydomąjį purvą, aktyvias laisvalaikio pramogas -  nesunku suprasti kodėl poilsiautojai renkasi šį kurortą.

Atvykus į Druskininkus, vienas pirmųjų lankytinų objektų, galėtų būti nuostabus ,,šokantis'' muzikinis fontanas, kurio muziką ir šokį gali UŽSAKYTI - kiekvienas! Šnekama, kad ,,pašokdinti“ fontaną yra būtina tradicija. Tad išrink fontanui dainą ir šokite kartu! Karštą vasaros dieną aplankykite Druskonio ežerą - tvarkinga aplinka ir įvairių rūšių paukščiai leis pajusti gamtos ritmą. 

Turbūt girdėjote, kad Druskininkai nuostabūs ne tik ant žemės, bet žvelgiant iš viršaus. Tuo nesunku įsitikinti pasinaudojus ,,lynų keltuvu''.  Kultūros mylėtojai taip pat turės iš ko rinktis: senovinių skulptūrų muziejus ,,Grūto parkas“,  gamtos muziejus ,,Girios aidas“, ar ,,Mikolojaus Konstatino Čiurlionio“ memorialinis muziejus. Ir tai tik keletas iš daugybės lankytinų vietų Druskininkuose. Atvyk ir įsitikink!

Kontaktai

De Lita Hotel 3*

Druskininkai Vytauto g. 43, LT-66171 Druskininkai (54.01087360,23.98406440)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje:

Daugiau pasiūlymų šioje vietovėje: