Nakvynė su pusryčiais istoriniame viešbutyje ,,Metropolis"

Galioja: 6 mėn.
(861)
Galioja: 6 mėn.
(861)

Pasiūlymo aprašymas

Kviečiame svečiuotis ir pailsėti viešbutyje „Metropolis", kuris jau nuo seno garsėja įspūdinga istorija ir yra vienas iš garsiausių Lietuvos viešbučių. Įsikūręs pačioje Kauno miesto širdyje, šalia Laisvės alėjos, viešbutis yra idealus tiek turistams, norintiems aplankyti įspūdingą Kauno miestą, tiek verslo ar darbo reikalais keliaujantiems asmenims.

Jaukiuose, istorinio šarmo pripildytuose standartiniuose kambariuose svečių patogumui yra patogūs baldai su darbo stalais, nemokamas bevielis internetas, TV su skaitmenine televizija bei privatūs vonios kambariai su higienos reikmėmis.

Svečiams patogiai siūloma pusryčiauti viešbutyje esančioje kavinėje-bare švediško stalo formatu. Draugiški ir paslaugūs darbuotojai yra pasiruošę jums padėti visą parą dirbančioje registratūroje ir komfortiškai pailsėti viešbutyje.

Šalia esanti talpi saugoma mokama automobilių stovėjimo aikštelė, suteiks Jūsų transporto priemonei visas apsaugos garantijas.

Viešbučio apsuptyje yra daugelis žinomų ir lankytinų miesto muziejų, meno galerijų, kavinių, restoranų, bei naktinių klubų. Vos už kelių žingsnių nuo viešbučio yra įsikūręs Vytauto Didžiojo Karo Muziejus bei įžymi M. K. Čiurlionio paveikslų galerija. Taip pat netoliese yra Kauno „Žalgirio“ sporto arena, prekybos ir pramogų centras ,,Akropolis". Istorinis Kauno miesto senamiestis lengvai pasiekiamas visuomeniniu transportu arba trumpu pasivaikščiojimu Laisvės Alėja.

Peržiūrėti numerių nuotraukas ČIA

 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Gausūs pusryčiai viešbučio kavinėje-bare
 • Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos
 • Kuponas negalioja gruodžio 31, sausio 26, vasario 14-16 ir rugpjūčio 3, 4 dienomis
 • Įsigijus kuponą, būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
 • Rezervaciją atšaukti, nukelti galima likus ne mažiau kaip 2 paroms iki numatytos atvykimo dienos
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą.
 • Įsiregistravimas - nuo 15:00val., išsiregistravimas - iki 11:00val. Vėlyvas išsiregistravimas yra iki 18 val., esant galimybei, tvirtinamas registratūroje ir papildomai kainuoja 20 Eur. kambariui
 • Pilnamečiams asmenims papildomai mokamas miesto mokestis 1 Eur. / nakčiai, mokamas atvykus registratūroje
 • Įskaičiuoti pusryčiai švediško stalo principu pateikiami darbo dienomis nuo 7.00 iki 10:00, savaitgaliais nuo 8.00 iki 10:30 valandos
 • Vaikų politika: jeigu vaikas iki 2 metų miega su tėveliais be papildomos lovos - nakvynė nemokama. Užsakius papildomą lovą vaikui - 10 Eur./nakvynė. Pusryčiai vaikams nuo 2 metų mokama - 8 Eur.
 • Viešbutis draugiškas gyvūnams: augintiniai iki 10 kg - 5 Eur./ para; didesni - 10 Eur./ para. Apie atvykimą su augintiniu informuoti iš anksto
 • Automobilio parkavimas mokamas viešbučio saugomoje aikštelėje - 6 Eur./24 val. Parkuotis viešbučio aikštelėje galima nuo atvykimo momento, netgi anksčiau nei įsiregistruojate į kambarį iki išvykimo datos vėlyvo vakaro (24 valandos), todėl svečiai gali išsiregistravę iš viešbučio dar skirti daug laiko miesto pažinimui

Viešbutis ,,Metropolis"

Turistinės klasės 3 žvaigždučių viešbutis „Metropolis“ yra įsikūręs pačiame Kauno miesto centre, šalia Laisvės alėjos. „Metropolis“ garsėja įspūdinga istorija ir yra vienas garsiausių Lietuvos viešbučių: apgyvendinimo paslaugų veiklą vykdęs nuo 1899 metų, neabejotinai yra vienas seniausių veikiančių viešbučių Lietuvoje. Viešbutis ir restoranas „Metropolis“ tarpukariu pelnė pirmos klasės kategoriją ir vėliau buvo vadinamas „pirmos eilės restoranu“.

Papildoma informacija

Kontaktai

Viešbutis ,,Metropolis"

Kaunas S. Daukanto g. 21 (54.89799150,23.91332120)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė